Zanzibar – okazja, 3300 zł na osobę na własną rękę

13 stycznia 2021
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Zanzibar cieszy się w 2021 roku dużym zainteresowaniem ze względu na to, że zapewnia doskonałe warunki do wypoczynku w zimie, a w dodatku nie jest tam wymagany test na koronawirusa. Wyjazd na wakacje na tę egzotyczną wyspę wcale nie jest dostępny wyłącznie dla bogaczy. Urlop możesz zorganizować sobie w bardzo atrakcyjnej cenie, o ile zdecydujesz się na wakacje bez biura podróży.

  1. Lot na Zanzibar – to najwyższy koszt całego wyjazdu. Najtaniej możesz lecieć z Berlina, ale jednak sugerujemy lot z Okęcia. Terminów masz do wyboru do koloru i wcale nie musisz być mistrzem polowania, żeby polecieć.

Kliknij tutaj i zarezerwuj lot na interesujący Cię termin. Koszt lotu w dwie strony 2470 zł. Po doliczeniu opłaty serwisowej i lotniskowej wychodzi 5189,12 zł. Czyli niecałe 2600 zł na osobę.

2. Nocleg – w tym przypadku koszt będzie zdecydowanie niższy. Sugeruję skorzystanie z portalu Airbnb.pl. W tym serwisie biorę pod uwagę wyłącznie oferty od sprawdzonych supergospodarzy. Tak będzie i w tym przypadku.

Koszt za 2 osoby wynosi 1627 zł.

Możesz go jeszcze obniżyć, jeśli nigdy nie korzystałeś z tego serwisu. Kliknij ten link, to wtedy koszt obniży się o 54 dolary, czyli około 200 zł. Przyjmijmy, że ostatecznie cena wyniesie 1400 zł za tydzień na 2 osoby. Domek zapewnia aneks kuchenny i basen. Znajduje się on w miejscowości Paje.

Kiedy znajdziesz się już na lotnisku, od miejsca noclegowego dzieli Cię ok. 50 km i godzina jazdy autem.

Podsumowując: koszt przelotu i miejsc noclegowych wyniesie ok. 3300 zł na osobę. 

 

Zobacz Również

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments