Wakacje.pl

31 sierpnia 2017
Click to rate this post!
[Total: 90 Average: 3.5]

Wakacje.pl to pierwszy w Polsce portal turystyczny – jego historia sięga 1999 r. Położył fundamenty do utworzenia w 2009 r. spółki Wakacje.pl S.A., która do dzisiaj świadczy usługi w branży turystycznej online.

Wakacje.pl to serwis pełniący rolę pośrednika pomiędzy klientami a touroperatorami. Umożliwia zakup imprez turystycznych oferowanych przez ponad 120 największych biur turystycznych działających w Polsce – Rainbow, Grecos, TUI, Ecco Holiday, Ecco Travel, Oskar, Wygoda Travel, Olimp, Itaka, Delta Travel, Oasis Tours i wielu innych. Dużym atutem portalu przekładającym się na pozytywne opinie na jego temat jest bogata baza miejsc noclegowych w kraju i za granicą oraz możliwość rezerwacji biletów lotniczych.

Wakacje.pl proponuje użytkownikom przeszło 700 tys. różnego rodzaju imprez turystycznych: wczasy i wycieczki objazdowe, podróże egzotyczne, wyjazdy na narty, wyjazdy last minute, kolonie i obozy oraz pobyty w SPA. Uwzględnione w nich są najbardziej popularne kierunki turystyczne takie jak m.in. Grecja, Egipt, Chorwacja, Turcja, Włochy, Malta, Cypr, Maroko, Tunezja etc. Osoby żadne wyjątkowych doznań mogą się natomiast wybrać m.in. do Chin, Meksyku, Wietnamu, Indii, Kenii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, na Bali itp.

Wakacje.pl to firma ciesząca się uznaniem nie tylko ze strony klientów. Również i branża turystyczna wyraża pełne uznania opinie na temat jej działalności, czego dowodem są liczne wyróżnienia, np. Złoty Medal w plebiscycie Laur Konsumenta 2016 w kategorii Turystyka. Firma posiada 94 salony na terenie całego kraju. Infolinia czynna jest przez 7 dni w tygodniu.

Zobacz Również

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments