Traveligo.pl

31 sierpnia 2017
Click to rate this post!
[Total: 22 Average: 4]

Traveligo.pl to firma z wieloletnim stażem w branży turystycznej – jest w niej obecna od 2004 r. Pod nazwą tą kryje się internetowe biuro podróży oraz portal turystyczny prezentujący najciekawsze informacje przydatne w podróży i propagujący wiedzę turystyczną.

Traveligo.pl to serwis współpracujący z licznymi biurami podróży – na liście tej znajdują się np. Rainbow, Itaka, Neckermann, Otium, Oasis Tours, Exim Tours, Sigma Travel, Funclub, Almatur, Marco i wielu innych touroperatorów proponujących wyjazdy do różnych krajów świata. Użytkownicy mają do wyboru oferty last minute, all inclusive, wycieczki objazdowe, wczasy, wyjazdy zimowe itp. do Grecji, Egiptu, Turcji, Tunezji, Hiszpanii (w tym również na Wyspy Kanaryjskie i na Majorkę), Bułgarii, Chorwacji, Maroka, Portugalii i na Cypr. Spośród kierunków egzotycznych największym zainteresowaniem cieszą się Meksyk, Kuba, Dominikana, Kenia, Gambia, Sri Lanka, Emiraty Arabskie, Mauritius, Tajlandia, Wietnam, Chiny i Indie. Wyrażane przez użytkowników opinie potwierdzają, iż takie urozmaicenie jest w cenie.

Wśród partnerów Traveligo.pl znajdują się także m.in. organizacje turystyczne. Firma jest członkiem Polskiej Izby Turystyki. Ma na swoim koncie szereg wyróżnień – w tym m.in. tytuł Prestiżowego agenta Itaki w sezonie 2015/2016, certyfikat za wysoki wkład w rozwój i promocje ofert Net Holiday, certyfikat członkostwa Polskiego Związku Organizatorów Turystyki, Starway Tourism Awards za promocje marki i sprzedaż ofert itd. Uznanie ze strony branży w dużym stopniu znajduje przełożenie na pozytywne opinie na temat działalności firmy.

Zobacz Również

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments