Traveliada.pl

1 września 2017
Click to rate this post!
[Total: 85 Average: 3.6]

Traveliada.pl to firma istniejąca od 2000 r. W internecie zadebiutowała w 2005 r. Od 12 lat umożliwia zakup imprez turystycznych online, oferując bardzo bogaty wybór w tym zakresie.

Traveliada.pl współpracuje z licznymi touroperatorami. Na długiej liście partnerów serwisu znajdują się m.in. 7 Islands, Atlas Tour, Buksa Travel, Ecco Holiday, Easy Travel, Funclub, Orka Travel, Wezyr Holidays, Wygoda Travel, Sigma Travel i wiele innych biur podróży proponujących różnego rodzaju wyjazdy – last minute, 7+7, all inclusive, weekendy, narty, egzotyka etc. Do najpopularniejszych kierunków obsługiwanych przez omawiany portal zaliczają się m.in. Egipt, Malta, Cypr, Grecja, Albania, Bułgaria, Gran Canaria, Lanzarote, Turcja itd. Jeśli zaś chodzi o kierunki egzotyczne, największe zainteresowanie wzbudzają m.in. Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kuba, Mauritius, Tajlandia, Kenia, Dominikana, Zanzibar itp. Użytkownicy serwisu wyrażają opinie, iż dużym plusem przemawiającym na jego korzyść jest możliwość dopasowania imprez turystycznych do konkretnych upodobań i potrzeb.

Od 2015 r. Traveliada.pl posiada status touroperatora. Wycieczki zakupione za pośrednictwem serwisu są chronione ubezpieczeniem od niewypłacalności organizatora. Firma jest laureatem wielu nagród i wyróżnień będących dowodem na to, że klienci i branża doceniają jej działalność na niwie turystycznej. Traveliada.pl posiada na swoim koncie m.in. dyplom za sezon 2016 od Wezyr Holidays, Certyfikat PIT 2016, tytuł Prestiżowego Agenta Itaka 2015 etc. Nagrody odgrywają ważną rolę w umacnianiu pozycji marki na rynku i przekładają się na pozytywne opinie wystawiane przez klientów.

Zobacz Również

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments