Wyjazd do Hiszpanii. Jak się przygotować

25 lipca 2018
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Wybierasz się na urlop? Rozważasz różne destynacje? Od wielu lat jednym z najpopularniejszych kierunków, które wybierają Polacy, jest Hiszpania. Jest to idealne miejsce dla wszystkich tych, którzy uwielbiają podziwiać zabytki, ale cenią sobie również słońce i piękne plaże.

Hiszpania to wyjątkowe miejsce, które każdy powinien odwiedzić. Tu zachwyca wszystko – od zapierających dech w piersiach miasteczek po wielkie metropolie, od malutkich kawiarenek na piaszczystych plażach po tapas bary w wypełnionych ludźmi centrach miast. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Na szczególną uwagę zasługują oczywiście wspaniałe jedzenie i niezwykłe pamiątki, na których turyści nie oszczędzają. Zanim jednak wybierzemy się w podróż do Madrytu, Murcji czy Sewilli, warto pomyśleć, jak przygotować się do wyjazdu pod kątem finansowym.

Walutą obowiązującą w Hiszpanii jest euro. W dzisiejszych czasach nie możemy narzekać na brak dostępu do tej waluty, rzadko jednak zastanawiamy się, czy kupujemy ją po najkorzystniejszym kursie. Decydując się na kupno euro, zazwyczaj wybieramy wizytę w kantorze stacjonarnym. A szkoda! W erze internetowych serwisów, gwarantujących szybki i wygodny dostęp do walut 24 godziny na dobę, wybór tradycyjnego kantoru wydaje się błędny. Szczególnie, że oferta e-kantorów jest bardzo atrakcyjna.

Dlaczego kantory internetowe są tak atrakcyjne? Wszystko dzięki niskiemu spreadowi. Różnica między kursem sprzedaży i kupna waluty jest w nich bardzo niska. Największe i najpopularniejsze serwisy tego typu, takie jak Internetowykantor.pl, od lat oferują bardzo korzystny kurs euro i innych walut, dając swoim klientom możliwość wygodnego i przede wszystkim taniego kupna walut. Na korzyść e-kantorów przemawia również ich doświadczenie – Internetowykantor.pl działa na rynku już od ponad 8 lat. W tym czasie aż 280 tysięcy klientów zaoszczędziło 760 milionów złotych. Te liczby mówią same za siebie.

O zaufaniu, jakim klienci darzą Internetowykantor.pl, świadczą również nagrody, przyznawane temu serwisowi. W ostatnim czasie serwis został wyróżniony statuetką „Złoty Fintech” w plebiscycie „Złoty Bankier” portalu bankier.pl dla najlepszego kantoru internetowego. Internetowykantor.pl został także nagrodzony jako najbezpieczniejszy serwis do wymiany walut online.

Drugą ważną cechą, która przemawia za kantorami internetowymi, jest duża wygoda zlecania transakcji. Co należy zrobić, aby zakupić euro na hiszpańskie wakacje? To proste. Trzeba założyć własny profil klienta w serwisie i przelać dowolną kwotę, akceptując aktualnie najlepszy kurs waluty. Możemy również zdecydować się na własny kurs, co jednak wpłynie na czas realizacji transakcji. Internetowykantor.pl gwarantuje jednak, że kurs określany w momencie transakcji jest najlepszy z możliwych, dlatego wymiana odbędzie się po najlepszym kursie.

Kiedy otrzymamy pieniądze? Klienci Internetowykantor.pl mogą otrzymać euro na wyjazd do Hiszpanii nawet w ciągu 15 minut, najpóźniej w ciągu jednego dnia roboczego. Można również wybrać opcję wysyłki pieniędzy na wybrane konto za granicę – wtedy bezpośrednio pieniądze są wysyłane do wybranego odbiorcy, opłacając np. hotel w Alicante czy wynajem samochodu w Maladze.

Zobacz Również

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments