Trybała Team – wycieczki z klasą

23 maja 2019
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Zainteresowanie Polaków wyjazdami zagranicznymi stale rośnie, ale w dalszym ciągu wybieramy przede wszystkim urlop w Polsce. Zgodnie z wynikami sondażu Instytutu Badań Pollster przeprowadzonego we wrześniu 2018 roku 50 proc. Polaków preferuje spędzanie urlopu w kraju. Polska to ogrom pięknych miejsc, które najłatwiej można odkryć z pomocą biura podróży. Nie inaczej wygląda to w przypadku wyjazdów zagranicznych, które zostały wskazane przez 37 proc. badanych.

Wycieczki po Polsce i nie tylko z Trybała Team

Niewiele jest biur podróży, które mają bogatą ofertę wycieczek po Polsce. Przykład takiej firmy stanowi Trybała Team. Jej założycielem jest Jacek Trybała, czyli człowiek, w którego życiu zawsze obecne były podróże, turystyka i zwiedzanie. Stworzył on biuro turystyczne z myślą o nowej jakości wycieczek w góry. Z czasem jego oferta się rozwijała m.in. o oferty wycieczek dla dzieci. Zwieszanie Krakowa, Warszawy, Dolnego Śląska i nie tylko – Trybałą Team umożliwia poznanie najpiękniejszych miejsc w Polsce. Co dokładnie znajduje się w ofercie biura?

Wycieczki szkolne

Wycieczka szkolna może być ciekawa, odkrywcza i wyjątkowa. W ofercie Trybała Team znajdziecie takie wyjazdy nie tylko do Polski, ale również za granicę. Może to być wycieczka szkolna na 1-3 dni, przy czym do wyboru macie wiele atrakcyjnych kierunków. Na pewno warto wziąć pod uwagę najpiękniejsze polskie miasta, takie jak choćby Warszawa, Wrocław czy Kraków. Może jednak bardziej interesuje Was wycieczka do Trójmiasta? A może w Sudety, Bieszczady, czy w Góry Stołowe? Możecie zwiedzić wszystko, co w Polsce najpiękniejsze. W opisach wycieczek znajduje się m.in. informacja, dla dzieci w jakim wieku jest to odpowiedni wyjazd. Oczywiście ceny obejmują opiekę pilota oraz przewodnika. Które wyjazdy są szczególnie godne uwagi? To już zależy od wieku dzieci. Na pewno atrakcję mogą stanowić dla nich wyjazdy zagraniczne np. do Lwowa, Pragi czy Budapesztu. Warto przeanalizować program poszczególnych wyjazdów i dać dzieciom wybór. Być może jest coś, co chciałyby szczególnie zobaczyć?

Imprezy firmowe

Wycieczka firmowa na 2,3, a może na 5 dni? W ofercie Trybała Team znajdziecie propozycje atrakcyjnych wycieczek zarówno do Polski, jak i do innych krajów. Wiedeń, Budapeszt, zwiedzanie Rumunii, a może Zawoja, Pieniny czy Kraków? Wyjazdy te są połączeniem zarówno zwiedzania, jak i doskonałej zabawy. W planie wycieczek znajdują się m.in. zajęcia integracyjne, ale jeśli jednak interesuje Was po prostu zwiedzanie, to również znajdziecie odpowiednią dla siebie ofertę. Ogromne wrażenie może na was zrobić Wiedeń czy Bukareszt. Trybała Team ma swoją własną bazę noclegową w Małopolsce i organizuje wycieczki dla grup z każdej części kraju. Tego typu wypady nie muszą być takie same – warto zapewnić podczas wyjazdów firmowych możliwość zobaczenia wyjątkowych miejsc, a przecież nic nie stoi na przeszkodzie, aby towarzyszyła temu doskonała zabawa i prawdziwa integracja.

Zobacz Również

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments