Ranking parkingów przy lotnisku w Modlinie – czyli gdzie warto zostawić auto

2 lipca 2019
Click to rate this post!
[Total: 4 Average: 5]

Przygotowaliśmy krótki ranking parkingów przy lotnisku Modlin, aby ułatwić wybór najlepszego miejsca to pozostawienia auta na czas wakacyjnych wojaży! Skupiliśmy się na parkingach w podwarszawskim Modlinie, ponieważ wiele super podróży zaczyna właśnie tam. Do Modlina przyciąga przede wszystkim spora liczba wakacyjnych kierunków oraz naprawdę tanie bilety. Niestety, często kłopotliwy jest dojazd do samego lotniska, dlatego coraz więcej osób decyduje się na podróż samochodem, a to sprawia, że w okolicy powstaje coraz więcej parkingów. Przygotowany przez nas ranking parkingów przy lotnisku w Modlinie został stworzony w oparciu o kryterium odległości od lotniska. Dostępne zestawienie ma pomóc w świadomym wyborze najlepszego miejsca do pozostawienia auta.

1. Parking Modlin

Parking Modlin to bez wątpienia miejsce, które warto wziąć pod uwagę. Położony jest najbliżej lotniska, a to wyróżnia go na tle konkurencji. Jego główną zaletą to oczywiście bliska odległość od lotniska (zaledwie 50 metrów od terminala odlotów), co znacząco przyspiesza podróż. Jednak to niejedyna zaleta! Klienci parkingu mają zapewnioną wysoką jakość usług i całodobową ochronę samochodów. W dodatku można tam pozostawić swój samochód na dłuższy okres, a wtedy czekają na nas atrakcyjne oferty. Niestety wiele osób rezygnuje z parkingów przy lotnisku, gdy wyjeżdżają na dłuższy okres, gdyż martwią ich wysokie koszty. Warto więc pamiętać, że Parking Modlin jest najtańszych parkingiem długoterminowym w pobliżu Modlina. Wśród dodatkowych udogodnień znajdziemy: pomoc przy uruchomieniu samochodu, możliwość dopompowania kół, dostęp do toalety oraz komfortowego miejsca dla podróżnych, a także bezpłatne WI-FI oraz zimna i ciepła woda. Cennik oraz szczegółowe informacje dotyczące rezerwacji znajdują się na stronie modlinparking.pl.

2. Green Parking

Green parking jest oddalony 2 km od lotniska, a czas transferu wynosi około 3-5 minut. Parking jest czynny całodobowo i przez cały rok. W dodatku możemy zarezerwować na nim miejsce w dowolnej chwili, ponieważ mamy możliwość zrobić to online. Parking jest utwardzony, strzeżony, a także wyposażony w monitoring. Wśród dodatkowych udogodnień znajdziemy poczekalnię, myjnię, możliwość doładowania akumulatora, a także bezpłatne napoje oraz dostęp do bezpłatnego WI-FI. To wszystko sprawia, że ranking parkingów Modlin byłby bez niego niekompletny.

3. Fort Parking

Ranking parkingów przy lotnisku Modlin powinien również zawierać Fort Parking. Znajduje się on około 3,5 km od lotniska, ale mamy zapewniony transfer, więc nie musimy się martwić o dodarcie na miejsce. Parking jest czynny całodobowo, a w dodatku strzeżony i oświetlony, więc możemy być pewni, że nasz samochód pozostanie bezpieczny. Warto też pamiętać o posiadanym przez niego ubezpieczeniu i szeregu udogodnień. Na miejscu czeka na nas wygodna poczekalnia, toaleta, bezpłatne WI-FI, foteliki dla dzieci, a także napoje.

4. Parking Modlin p-7

Kolejne miejsce, które powinno się pojawić na liście pt. ranking parkingów przy lotnisku w Modlinie to oczywiście Parking Modlin p-7. Jest położony o 3,6 km od lotniska, a czas transferu wynosi około 5 minut. Znajduje się bezpośrednio przy drodze krajowej DK 62, więc dojazd tam jest bardzo prosty. Oczywiście jest on otwarty całą dobę i posiada ubezpieczenie. Bezpieczeństwo naszego samochodu zapewnia ochrona oraz monitoring. Wśród szeregu udogodnień parkingu warto wymienić poczekalnię, toaletę, foteliki dla dzieci, a także WI-FI i napoje. Miejsce na parkingu możemy zarezerwować w każdej chwili online.

5. Solid Parking

Ostatni na naszej liście znajduje się Solid Parking. Jest on nieco dalej oddalony niż pozostałe (6,8 km od lotniska), a transfer trwa około 5 minut. Ranking parkingów Modlin jednak nie mógłby istnieć bez niego, ponieważ zapewnia on doskonałą ochronę, którą zajmuje się profesjonalna firma. Parking jest także oświetlony, monitorowany i czynny przez całą dobę. Miejsce na nim również możemy zarezerwować przez internet. Do jego udogodnień z pewnością można zaliczyć poczekalnię, toaletę, dostęp do narzędzi oraz WI-FI.

Zobacz Również

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments