Najlepsze kierunki na podróże kamperem z Polski

25 marca 2019
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Zagraniczny wyjazd na wakacje kamperem wymaga znalezienia odpowiedniego kempingu, na którym dobrze będzie się bawić cała rodzina. Szczególnie ciekawie prezentuje się oferta kempingów na południu Europy, gdzie pogoda jest gwarantowana, a liczne atrakcje zapewniają zróżnicowaną rozrywkę. Oto 3 najlepsze kierunki na podróże kamperem z Polski.

Włochy

We Włoszech na turystów czeka prawie 200 kempingów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Na wakacje poleca się głównie kempingi na Sycylii i Sardynii, a także mieszczące się nad Morzem Adriatyckim lub Śródziemnym. Przed wyjazdem do Włoch powinno się opłacić  https://www.lancasterinsurance.co.uk/insurance/campervan-insurance/, gdyż podróż zajmuje ponad 20 godzin.Dla rodzin polecany jest kemping Altomincio Family Park, w którym na turystów czekają baseny, zjeżdżalnie wodne, a także boiska do gry. Maluchy mogą korzystać z placu zabaw w pomieszczeniu, kąpieli w brodziku i zabaw z animatorami. Dodatkowo na terenie obiektu znajdują się bary i restauracje, w których można zamówić smaczne dania kuchni włoskiej. Rodziny dobrze bawią się również na Campeggio Pian dei Boschi, gdzie na turystów czekają baseny, animacje, restauracje, bary i kort tenisowy. Kemping znajduje się w odległości 700 metrów od morza i 1 km od miasta.

Francja

Wakacje we Francji to marzenie wielu osób. Dorośli marzą o zwiedzaniu Paryża i wypoczynku na lazurowym wybrzeżu, natomiast dzieci chcą odwiedzić Disneyland i bawić się na basenach, korzystając z doskonałej pogody. Ze względu na ceny we Francji, podróż kamperem jest o wiele opłacalniejsza niż wyjazd do hotelu, nawet gdy do kosztów przejazdu i pobytu na kempingu doliczy się koszt zakupu https://www.lancasterinsurance.co.uk/insurance/motorhome-insurance/.
Camping Les Tournels nad zatoką Saint-Tropez znajduje się w starym, sosnowym lesie, a na jego terenie utworzono ogromny park wodny z licznymi atrakcjami. Camping La Côte des Roses jest natomiast zlokalizowany w odległości 500 m od morza. W jego pobliżu znajduje się szkółka kitesurfingowa i windsurfingowa.

Chorwacja

Zróżnicowane ukształtowanie terenu i mnogość odmiennych krajobrazów sprawiają, że pobyt w Chorwacji jest niezapomniany. Niewielki, bałkański kraj zapewnia doskonałą pogodę do plażowania i morskich kąpieli. Na kempingu Amarin tuż nad brzegiem morza każda rodzina z dziećmi skorzysta zarówno ze sportów wodnych, jak i wielu udogodnień dla maluchów. Dodatkowo na terenie obiektu dostarczane jest codziennie świeże pieczywo, a w restauracji i pizzerii zakupi się smaczne obiady.

Przygotowane wspólnie z https://www.vanhop.pl

Zobacz Również

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments