Młyn Klekotki Resort & Spa – spędź wyjątkowy weekend na mazurach

16 stycznia 2020
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Ze względu na ilość pracy w życiu człowieka, niezbędnym elementem jest efektywny odpoczynek. Ludzie odpoczywają na wiele sposobów. Osoby pracujące aktywnie najczęściej wybierają mniej intensywne formy wypoczynku, kiedy osoby pracujące na co dzień w biurach, wolą czas wolny poświęcić na jak największą dawkę ruchu. Jest to warunkowane formą pracy oraz „śladem”, który pozostawia na całym organizmie. Wyjątkowym miejscem, które zaspokoi wszystkie nasze potrzeby są Klekotki Resort & SPA. W Klekotkach zarówno zrelaksujemy się w SPA, jak i aktywnie spędzimy czas wśród mazurskiej przyrody.

Klekotki – Wellness na każdym kroku

Praca biurowa bardzo często jest związana z dużym obciążeniem psychicznym, dlatego warto przynajmniej na weekend uciec od zgiełku miasta, codziennych stresów i obowiązków by udać się na relaks w SPA czy spacer wśród zieleni i szumiących drzew.

Stresowe sytuacje prowadzą do tego, że człowiek może stać się kłębkiem nerwów. Powoduje to duże wyrzuty kortyzolu, którego stała obecność w organizmie zaburza jego funkcjonowanie, doprowadzając niejednokrotnie do wielu chorób oraz stojąc za obniżoną odpornością i poczuciem zmęczenia. Chcąc pozbyć się stresu i zapomnieć o obowiązkach, ludzie pracujący umysłowo najczęściej spędzają czas na aktywnym wypoczynku.

Osoby pracujące w ciągłym ruchu są z kolei narażone na długotrwałe obciążenie mięśni. Przekłada się to na bardzo duże zmęczenie organizmu. Idealnym miejscem dla obu typów pracowników są Klekotki Resort & Spa. Położone między Morągiem, a Pasłękiem, wśród lasów i jezior w jednym z najczystszych regionów Polski. Ten malowniczy resort zapewnia wiele atrakcji w XVII-wiecznym młynie wodnym zaadaptowanym pod apartamenty, sale konferencyjne czy nowoczesne SPA.

Jeśli szukasz aktywności fizycznej, wybierz się na pieszą lub rowerową wycieczkę po przepięknych lasach znajdujących się w okolicy i napawaj się niezwykłą przyrodą i niespotykanie czystym powietrzem. Spływ kajakowy, korty tenisowe, pole golfowe, wypożyczalnia sprzętów wodnych to tylko niektóre z całej gamy atrakcji oferowanej przez Klekotki. Osoby, które szukają prawdziwego relaksu i odpoczynku, mogą skorzystać z oferty SPA obiektu oraz Jogi. Szereg zabiegów sprawi, że nabierzesz nowych sił witalnych, które pozwolą przetrwać trudy kolejnych miesięcy i wrócić do pracy z nową energią!

Mazury – miejsce na integracje firmowe i konferencje

Będąc właścicielem firmy musisz pamiętać, że atmosfera w pracy często jest kluczowym czynnikiem wpływającym na zadowolenie oraz efektywność pracowników. Chcąc budować więzi pomiędzy swoimi podopiecznymi, warto organizować różnego rodzaju wyjazdy i imprezy firmowe. Są to idealne wypady kiedy cały team może się zintegrować i poznać jeszcze bliżej. W ten sposób zacieśniają się więzi między pracownikami, nawet na całe życie, a szefostwo zyskuje jeszcze większe uznanie w oczach pracowników, kiedy ci poczują się odpowiednio docenieni.

Jednym z takich idealnych miejsc jest również Klekotki resort & spa. Resort oferuje firmom możliwość organizowania imprez oraz różnego rodzaju konferencji i eventów firmowych. Biorąc pod uwagę szeroką gamę atrakcji oferowanych przez Klekotki, można mieć pewność, że pracownicy wrócą z takiego wyjazdu wypoczęci i zregenerowani. Być może będzie to pierwszy krok do wzniesienia firmy na inny, jeszcze lepszy poziom!

Więcej: http://klekotki.com.pl/

Zobacz Również

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments