Miejsce, które trzeba odwiedzić – hotel Zamek Gniew

13 grudnia 2018
Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 4]

Dolina Dolnej Wisły na Pomorzu to miejsce wyjątkowe. Niespotykane uroki przyrody spotykają się tutaj z możliwością spędzenia czasu na świeżym powietrzu, podziwiając piękno krajobrazu. Dzięki temu, że Dolina w części została przystosowana do potrzeb turystyki i rekreacji, w ramach programu Natura 2000, można korzystać z rejsów gondolą, aby bezpośrednio zetknąć się z przyrodą i mieszkańcami chronionego krajobrazu.

Hotel z duszą, zamek z tradycjami

W miejscu cztero lokacyjnej posiadłości, związanej z wybranką serca Jana III Sobieskiego, Marysieńką, powstał kompleks hotelowo – rekreacyjny, łączący tradycję z nowoczesnością. Przestronne, komfortowe apartamenty zaprojektowane zostały w stylu retro, aby pobyt był dla Państwa prawdziwym spotkaniem z historią. Sale zamkowe, dostępne są dla zwiedzających, a liczne atrakcje, umiejscowione w obrębie kompleksu, nawiązują stylistyką do historycznych zakątków. Karczma Zamkowa, będąca jednocześnie barem i kręgielnią, położona jest w piwnicy, co wraz z surowym wystrojem, kontrastującym w obrębie nowoczesności i historii stwarza niepowtarzalny klimat do relaksu. Strefa SPA, bogata w ofertę zabiegów na twarz, ciało, masaży oraz dodatkowo sucha sauna, sprawiają, że wizyta w http://www.zamek-gniew.pl/ jest doskonałym sposobem na regenerację organizmu.

Zamek Gniew zaprasza przedsiębiorców

Przestronne, odpowiednio wyposażone, z klimatem… Sale konferencyjne Zamku Gniew zachęcają do zorganizowania szkoleń. Zróżnicowane wielkością sale mogą pomieścić od dziesięciu, do nawet czterystu osób jednocześnie. Hotel dysponuje również namiotem, który rozstawiony w plenerze, stanie się doskonałym miejscem na szkolenie lub konferencję latem. Sale konferencyjne to miejsca o wyjątkowych, historycznych nazwach, które zapadają w pamięć. Różnorodność powierzchni sal oraz ułożenia w nich stołów sprawia, że sale konferencyjne w obiekcie są dostosowane do potrzeb każdej działalności. Ze względu na liczne atrakcje wewnątrz oraz na zewnątrz obiektu, warto skorzystać z możliwości zorganizowania eventu firmowego lub prywatnego (wesela).

Liczne atrakcje z powiewem historii

Hotel Zamek Gniew to cztery obiekty, wśród których każdy z gości znajdzie atrakcje dla siebie. Hotel oferuje znakomitą kuchnię, polecaną przez Marka Kaczmarka, kręgielnię, stół bilardowy pełnowymiarowy, kącik zabaw dla dzieci w każdym wieku, suchą saunę oraz strefę SPA i masażu. Na zewnątrz czeka ścianka wspinaczkowa o wysokości 12 m, wypożyczalnia rowerów, tereny spacerowe oraz promenada widokowa, gdzie z wzgórza zamkowego można podziwiać panoramę Dolnej Wisły. Apartamenty, umiejscowione we wnętrzach Hotelu Rycerskiego, Pałacu Marysieńki, Zamku Królewskiego stanowią oazę spokoju i komfortu, w której można wypocząć z dala od miejskiego zgiełku. 250 miejsc noclegowych to obok licznych punktów gastronomicznych, okazji do zwiedzania historycznych zakątków, dostępności przyrody i sali zabaw dla dzieci oferta, z której z pewnością warto skorzystać.

Zobacz Również

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments