Konferencja, hotel i SPA – czemu nie?

20 lipca 2020
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Trudno sobie wyobrazić spotkania biznesowe, różnego rodzaju szkolenia, czy też inne tego typu wydarzenia bez dostępu do centrów konferencyjnych z odpowiednimi salami oraz zapleczem, dzięki którym można zrealizować różne działania. Dobrze umiejscowione, z profesjonalną obsługą, pozwolą na zrealizowanie konkretnych zadań na profesjonalnym poziomie. Dzięki takim rozwiązaniom nie musimy się martwić o przygotowanie sali, czy też jej posprzątanie po danym wydarzeniu. Możemy się skupić tylko na tym, co mamy do wykonania – na naszej pracy.

1. Sale konferencyjne to dobra rzecz

2. Biznes i nie tylko

Sale konferencyjne to dobra rzecz

Zastanawiając się nad zagadnieniem: sale konferencyjne pomorskie, mamy przed oczami konferencję w atrakcyjnym krajoznawczo miejscu. Jedną z ciekawszych propozycji w tym zakresie ma dla nas River Style Hotel & SPA. Trzygwiazdkowy, z osiemdziesięcioma sześcioma pokojami oraz dostosowanymi do wymogów klientów salami konferencyjnymi, zapewni nam odpowiedni standard każdego przedsięwzięcia, które wymaga odpowiedniej powierzchni, oprawy a także obsługi techniczno-hotelowej na wysokim poziomie. Do dyspozycji konferencji, czy też różnego rodzaju zjazdów i innych tego typu eventów przeznaczonych jest pięć sal o łącznej powierzchni tysiąca stu metrów kwadratowych. Wszystkie sale mają swoje nazwy, a więc mamy sale: Wesołą, Spokojną Małą oraz Dużą, Kryształową oraz Balową. Dzięki przejrzystemu formularzowi kontaktowemu dostępnemu na stronie hotelu łatwo dowiemy się, którą i kiedy możemy wynająć. Dla tych, którzy cenią sobie błyskawiczny kontakt, dostępny jest oczywiście numer telefoniczny, z którego można skorzystać.

Biznes i nie tylko

Sale każdorazowo zostaną dostosowane do potrzeb klienta. Są one oczywiście wyposażone w wifi, flipczarty, ekrany oraz nagłośnienie. Sale biznesowe pomorskie? Być może właśnie to miejsce będzie odpowiedzią na owo pytanie. Reda jest położona bardzo blisko Trójmiasta oraz Zatoki Gdańskiej, co czyni z niej także doskonałe miejsce wypadowe do krótkiej wycieczki, która z pewnością ubarwi każdą kursokonferencję, czy też inne szkolenie, np. farmaceutyczne. Oczywiście sale konferencyjne pomorskie mogą mieć także inne, niekoniecznie biznesowe zastosowania. Możemy w nich z powodzeniem zorganizować bal maturalny, czy też zjazd najlepszych handlowców, którego osią będzie bal z okazji rocznicy działalności naszego przedsiębiorstwa. Warto więc zachować ten adres i mieć go pod ręką, by w przyszłości wykorzystać ich profesjonalizm oraz energię do zrealizowania zadań, które przed nami się pojawią.

 

Zobacz Również

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments