Internet na Thassos

4 maja 2019
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Thassos (lub inaczej Thasos lub Tasos) to niewielka grecka wysepka, zlokalizowana na północy Morza Egejskiego, w odległości około 8 kilometrów od wybrzeża Tracji. „Szmaragdowa Wyspa” – bo tak często mówi się o tym egejskim klejnocie, słynie głównie z beztroskiej atmosfery, wspaniałych plaż oraz produkcji miodu, win i oliwek. Czego można chcieć więcej od życia? Może tylko dostępu do Internetu!

Zasięg na Thassos

Na terenie Republiki Greckiej funkcjonuje kilka firm oferujących usługi telefoniczne oraz internetowe – Vodafone, Wind oraz Cosmote. Osoby, które lubią mieć stały dostęp do sieci, powinny zatem zdecydować się na zakup karty SIM z pakietem internetowym. Innym, równie dobrym rozwiązaniem jest możliwość skorzystania z lokalnej kafejki internetowej. Kawiarenki z dostępem do Internetu można znaleźć m.in. w Limenas – miejscowości będącej głównym miastem Thassos oraz największym ośrodkiem turystycznym na wyspie oraz w miejscowości Potos, zlokalizowanej na południowo – zachodnim wybrzeżu Tasos. Za godzinę korzystania z Internetu w lokalnej kawiarence przyjdzie Nam zapłacić kilka euro (około 3,00 euro lub więcej), natomiast za 20 minut korzystania z sieci zapłacimy 1.20 euro (cena za Internet w miejscowości Potos).

Do czego przyda się Internet na Thassos?

Dysponując kartą SIM z pakietem internetowym, będziecie Państwo mogli sprawdzić aktualną prognozę pogody na wyspie, podzielić się wrażeniami i zdjęciami z rodziną, a także zaznajomić z najciekawszymi atrakcjami Thassos. Wszystko po to, aby zwiedzanie wyspy było jeszcze przyjemniejsze!

Konkludując, Internet to bardzo ważna rzecz na wakacjach. Ważne jest jednak, aby spędzać więcej czasu na łonie natury niż z nosem w telefonie…

Zobacz Również

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments