Ile trwa podróż autokarem do Słowenii?

23 sierpnia 2018
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Podróż autokarem z Polski do Słowenii wynosi od dziesięciu do nawet kilkunastu godzin – wiele w tej kwestii zależy od miejsca, z którego odjeżdża autokar. Autobusy do Słowenii – kraju określanego mianem „Europy w Miniaturze”, wyruszają z kilkudziesięciu miejscowości w Polsce. Należy jednak pamiętać, że oferta – przez wzgląd na niską popularność Słowenii, jest bardzo ograniczona.

Cena biletu autokarowego do Słowenii

Cena biletu autokarowego w jedną stronę oscyluje w granicach 300,00 złotych. W celu zaoszczędzenia większej ilości gotówki (nawet kilkudziesięciu złotych), warto dokonać zakupu miejscówki na przejazd w obie strony.

Zarezerwuj bilet dużo wcześniej

Przewóz do Słowenii warto zorganizować sobie dużo wcześniej – najlepiej na kilka tygodni lub nawet miesięcy przed planowanym wyjazdem. Takie rozwiązanie spowoduje, że bilet będzie można kupić po dużo niższej, bardziej atrakcyjnej cenie. Ważną informacją jest fakt, że koszt biletu wzrasta wraz ze zbliżaniem się dnia podróży.

Lot z Polski do Republiki Słowenii – zdecyduj się na komfortowe rozwiązanie

Podróżni, którzy nie chcą tracić czasu na wielogodzinną jazdę autokarem, mogą zdecydować się na komfortowy lot samolotem. Dla przykładu: lot z Polski do Słowenii trwa średnio jedną godzinę oraz 43 minuty.   

 

 

Zobacz Również

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments