Ile trwa lot na Majorkę?

21 lipca 2018
Click to rate this post!
[Total: 10 Average: 3.9]

Majorka (często nazywana „Perłą Balearów”, „Wyspą spokoju” oraz „Perłą Morza Śródziemnego”) stanowi największą wyspę archipelagu Balearów. Jej głównym miastem, a zarazem stolicą jest popularna na całym świecie Palma de Mallorca. Miejsce to (wyspa) słynie głównie ze wspaniałych krajobrazów, produkcji wyśmienitych win, a także uprawy migdałów (o czym wie tylko niewielu …). Sprawdźmy zatem, jak dostać się na tę hiszpańską, skąpaną w słońcu wyspę – „perełkę”.

Na Majorkę (określaną mianem „Perły Morza Śródziemnego”) można dostać się na kilka sposobów. Pierwszym, a także najwygodniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z bezpośrednich połączeń lotniczych. Uwaga! Podróżni mogą skorzystać m.in. z lotów czarterowych organizowanych przez większość biur podróży lub zdecydować się na połączenia tanich linii lotniczych. Przez wzgląd na fakt, że Majorka jest jednym z najczęściej wybieranych kierunków wakacyjnych, ilość połączeń lotniczych jest bardzo duża.

Zastanawiasz się, co robić z dzieckiem podczas lotu? O dzisiaj możesz być spokojny. Na pokład samolotu weź zestaw gier rodzinnych oraz ulubione zabawki dziecka – Twój maluch będzie… wniebowzięty.

Lotnisko na Majorce

Lotnisko Aeropuerto Internacional de Son Sant Joan należy do największych lotnisk w Hiszpanii. Ciekawostką może być fakt, że port obsługuje kilkadziesiąt linii lotniczych, zaś w okresie wakacyjnym samoloty lądują tu oraz startują średnio co dwie minuty. Aeropuerto Internacional de Son Sant Joan składa się z czterech terminali – A, B, C oraz D. Na miejscu na turystów czekają rozmaite punkty gastronomiczne (kawiarnie, restauracje), punkty handlowe, punkty informacyjne, oddział banku oraz poczty, bankomaty, kantory, a także wypożyczalnie samochodów.

Lot na Majorkę

Podróż na Majorkę – wyspę skąpaną w słońcu, a także bujnej przyrodzie, przebiega w następujący sposób:

– Lot Kraków (Polska) – Palma de Mallorca (Ibiza) – trwa 2 godziny oraz 55 minut.
– Lot Warszawa (Polska) – Palma de Mallorca (Ibiza) – trwa 3 godziny.
– Lot Gdańsk (Polska) – Palma de Mallorca (Ibiza) – trwa 3 godziny.
– Lot Katowice (Polska) – Palma de Mallorca (Ibiza) – trwa 3 godziny.
– Lot Poznań (Polska) – Palma de Mallorca (Ibiza) – trwa 3 godziny.
– Lot Wrocław (Polska) – Palma de Mallorca (Ibiza) – trwa 3 godziny.

Zobacz Również

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments