Ile trwa lot na Jamajkę?

17 lutego 2019
Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 3]

Jamajka jest wyspą oraz niewielkim państwem zlokalizowanym na Morzu Karaibskim w archipelagu Wielkich Antyli. Jak nietrudno zgadnąć, wyspa ta znajduje się tysiące kilometrów od Polski. Jak można na nią trafić? Z jakich miast starują samoloty? Oto garść podpowiedzi.

Jamajka – popularne połączenia lotnicze

– Lot Warszawa (Polska) – Jamajka (Port Lotniczy Montego Bay) – lot czarterowy – wynosi średnio 13 godzin.

– Lot z Warszawy (Polska) – przez Frankfurt nad Menem (Niemcy) i Holguin-Frank Pais (Kuba) – na Jamajkę (Port Lotniczy Montego Bay) – wynosi średnio 16 godzin oraz 50 minut.

– Lot z Warszawy (Polska) – przez Mediolan (Włochy) i Miami (Floryda) – na Jamajkę (Port Lotniczy Montego Bay) – wynosi średnio 18 godzin oraz 40 minut.

– Lot z Warszawy (Polska) – przez Stuttgart (Niemcy) i Atlantę (USA) – na Jamajkę (Port Lotniczy Kingston-Norman Manley) – wynosi średnio 17 godzin oraz 50 minut.

– Lot z Warszawy (Polska) – przez Londyn (Anglia) i Miami (Floryda) – na Jamajkę (Port Lotniczy Kingston-Norman Manley) – wynosi średnio 19 godzin.

– Lot z Warszawy (Polska) – przez Paryż (Francja) i Miami (Floryda) – na Jamajkę (Port Lotniczy Kingston-Norman Manley) – wynosi średnio 19 godzin.

– Lot z Warszawy (Polska) – przez Paryż (Francja) i Atlantę (USA) – na Jamajkę (Port Lotniczy Kingston-Norman Manley) – wynosi średnio 19 godzin oraz 25 minut.

Warto wiedzieć! Z Polski na Jamajkę nie ma bezpośrednich połączeń rejsowych. Osoby, które zamierzają spędzić urlop na wyspie, powinny uzbroić się w cierpliwość – plan podróży przewiduje dwie przesiadki – jedną w Europie, drugą zaś w Stanach Zjednoczonych lub na Kubie.

Zobacz Również

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments