Ile trwa lot do Tanzanii?

17 lutego 2019
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Zjednoczona Republika Tanzanii stanowi autentyczny raj dla wszystkich miłośników śnieżnobiałych plaż oraz sportów wodnych. Jeśli zastanawiacie się Państwo nad wyjazdem do Afryki, ale nie wiecie, jak długo trwa podróż, zachęcamy Was do dalszej lektury tekstu. Poniżej przygotowaliśmy zestawienie najpopularniejszych połączeń lotniczych.

A oto i one:

– Lot z Warszawy (Polska) – przez Dubaj (Zjednoczone Emiraty Arabskie) – do Dar es Salaam (Tanzania) – wynosi średnio 11 godzin oraz 10 minut.

– Lot z Warszawy (Polska) – przez Zurych (Szwajcaria) i Nairobi (Kenia) – do Dar es Salaam (Tanzania) – wynosi średnio 11 godzin oraz 15 minut.

– Lot z Warszawy (Polska) – przez Stambuł (Turcja) – do Dar es Salaam (Tanzania) – wynosi średnio 10 godzin oraz 5 minut.

– Lot z Warszawy (Polska) – przez Dohę (Katar) – do Tanzanii (Port Lotniczy Kilimandżaro) – wynosi średnio 11 godzin oraz 35 minut.

– Lot z Warszawy (Polska) – przez Wiedeń (Austria) i Addis Abeba (Etiopia) – do Tanzanii (Port Lotniczy Kilimandżaro) – wynosi średnio 10 godzin oraz 15 minut.

– Lot z Warszawy (Polska) – przez Dohę (Katar) – na Zanzibar (Tanzania) – wynosi średnio 12 godzin oraz 15 minut.

– Lot z Warszawy (Polska) – przez Monachium (Niemcy) – na Zanzibar (Tanzania) – wynosi średnio 9 godzin oraz 55 minut.

– Lot z Warszawy (Polska) – przez Dubaj (Zjednoczone Emiraty Arabskie) i Dar es Salaam (Tanzania) – na Zanzibar (Tanzania) – wynosi średnio 11 godzin oraz 45 min.

– Lot z Katowic (Polska) – przez Frankfurt nad Menem (Niemcy) i Maskat (Oman) – na Zanzibar (Tanzania) – wynosi średnio 13 godzin oraz 35 minut.

Pamiętajmy! Plan podróży przewiduje przynajmniej jedną przesiadkę.

Zobacz Również

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments