Ile trwa lot do Liechtensteinu?

25 października 2019
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Liechtenstein to niewielkie państwo, które zachwyca bogactwem zabytków oraz różnorodnością krajobrazów. Malownicze góry, stare zamki, a także ciekawe muzea i kościoły to tylko kilka zalet tego urokliwego, wetkniętego pomiędzy Austrię i Szwajcarię kraju. Jeśli w najbliższym czasie wybieracie się Państwo w podróż do maleńkiej perły Europy, koniecznie sprawdźcie, jak będzie przebiegał Wasz lot.

Loty do Liechtensteinu

Na wstępie należy zaznaczyć, że Księstwo Liechtensteinu nie posiada własnego portu lotniczego. Pasażerowie odlatujący z Warszawy (z Lotniska Chopina), zazwyczaj lądują na jednym z trzech europejskich lądowisk: na lotnisku w mieście Friedrichshafen (Port Lotniczy Friedrichshafen/Niemcy), na lotnisku St. Gallen-Altenrhein (Port Lotniczy St. Gallen-Altenrhein/Szwajcaria) oraz w Zurychu (w Porcie Lotniczym Zurych-Kloten w Szwajcarii).

Turysto pamiętaj! Po wylądowaniu na jednym z trzech portów lotniczych, powinieneś udać się w podróż autobusową do Liechtensteinu.

Liechtenstein – popularne połączenia lotnicze

– Lot Warszawa (Lotnisko Chopina/Polska) – Zurych (Port Lotniczy Zurych-Kloten/Szwajcaria) – lot bezpośredni – wynosi w przybliżeniu jedną godzinę oraz 55 minut.

– Lot Warszawa (Lotnisko Chopina/Polska) – Friedrichshafen (Port Lotniczy Friedrichshafen/Niemcy) – wynosi w przybliżeniu 4 godziny oraz 20 minut.

Uwaga! Rozkład lotów w każdej chwili może ulec zmianie.

Zobacz Również

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments