Hotel SPA na Mazurach – zadbaj o wysoki komfort wypoczynku

22 czerwca 2020
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Okres wakacyjny to świetna okazja do tego, aby wypocząć i zrelaksować się po całym roku ciężkiej pracy i nauki. Dodatkowo obecna sytuacja związana z koronawirusem, sprawia, że ludzie są zmęczeni psychicznie obostrzeniami i nie tylko. Wyjazd do SPA na Mazurach, to jedna z propozycji, która pozwoli się odstresować w komfortowych warunkach. Warto więc pomyśleć o takiej wycieczce i zarezerwować sobie kilka dni na wycieczkę w jeden z najpiękniejszych zakątków naszego kraju. Nie wszyscy jednak wiedzą co to jest SPA i co oferuje, ale postaramy się to jak najlepiej wyjaśnić.

  1. Co to jest SPA?

  2. Pałac Mortęgi – Hotel i SPA najwyższej klasy

Co to jest SPA

SPA jest słowem, które bardzo często pojawia się w przypadku ekskluzywnych hoteli i salonów masażu. Warto jednak wiedzieć na czym konkretnie polegają zabiegi tam oferowane i skąd w ogóle wziął się ten termin. SPA było znane już wiele lat temu, kiedy to w Starożytnym Rzymie powstawały pierwsze łaźnie. To one były enklawą luksusu, który przeznaczony był dla najbogatszych mieszczan. Należy także wspomnieć, że SPA pochodzi od łacińskiego skrótu Sanus per Aquam, co w tłumaczeniu oznacza zdrowy przez wodę.

Obecnie SPA jest miejsce, w którym ludzie mogą się zrelaksować i odprężyć, a także skorzystać z wielu zabiegów. Takie usługi są więc ukojeniem dla ciała i duszy oraz świetną okazją do złapania równowagi psychicznej i fizycznej. Drugim bardzo często używanym terminem jest Wellness, które naprzemiennie jest wypowiadane ze SPA. Pod tą nazwą kryje się szereg kompleksowych zabiegów pozwalających zadbać o zdrowie na kilku płaszczyznach, a mianowicie intelektualnej, duchowej, fizycznej i psychicznej. 

Pałac Mortęgi – Hotel i SPA najwyższej klasy

Jednym z zakątków naszego kraju, w którym można korzystać z takich dobrodziejstw są Mazury, a konkretniej Pałac Mortęgi. Hotel i SPA na Mazurach, to świetne połączenie, które pozwala na kilkudniowy wypoczynek w ekskluzywnych warunkach. Mnogość oferowanych zabiegów pozwala wybrać takie, które będą nam aktualnie potrzebne. Wysoka jakość usług, a także samego hotelu zachęcają do odwiedzania tego miejsca.

Nie sposób także wspomnieć o wspaniałej i malowniczej okolicy, którą można podziwiać na Mazurach. Liczne jeziora, kontakt z naturą i SPA pozwalają na maksymalne zrelaksowanie się i odstresowanie, szczególnie po ostatnich wydarzeniach. W ofercie można znaleźć sauny fińskie, łaźnie parowe, sauny infrared, a także baseny. Dla klientów zostały również przygotowane specjalne pakiety, w których znajdują się określone usługi. Warto więc zajrzeć i skorzystać z oferty najwyższej klasy hotelu i SPA na Mazurach.

 

Zobacz Również

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments