Hotel Royal jest miejscem, które odpowie na wszystkie Twoje potrzeby

14 listopada 2021

Podlasie jest regionem, który ma wyjątkowo wiele do zaoferowania. To połączenie wielu unikalnych kultur, mieszają się tutaj wpływy wschodniej rusi, tatarskie, żydowskie, niebagatelny wpływ ma również bliskość Puszczy Białowieskiej. W regionie znajdują się aż cztery parki narodowe, oraz mnogość parków krajobrazowych a także pomników przyrody.

Odwiedzenie Puszczy Białowieskiej czy wyprawa na Wigry nie musi jednak oznaczać niewygodnego spania w namiocie i marznięcia nocami. Podróżować i wypoczywać na łonie natury można również w luksusowych warunkach, zapewniających odpowiedni komfort.

To właśnie oferuje położony w sercu Białegostoku luksusowy Hotel Royal. Jego niepowtarzalne wnętrza zachwycają starannie wykonanymi ozdobami i szczegółowym wykończeniem, a pokoje pozwalają na doskonały wypoczynek.

Wyjątkowa lokalizacja Hotelu Royal również jest jego niekwestionowaną zaletą. Położony w ścisłym centrum, w otoczeniu najsławniejszych zabytków Białegostoku sprawia, że jest idealną lokacją do zwiedzania czy to miasta, czy regionu.

W bliskim sąsiedztwie hotelu znajduje się Pałac Branickich, zwany również Wersalem Podlasia. Barokowe wnętrza są dostępne dla zwiedzających i zdecydowanie warto odwiedzić Pałac podczas wizyty w Białymstoku.

Niekwestionowanym atutem Hotelu Royal jest również strefa wellness, na którą składa się nie tylko basen, ale również jacuzzi i sauna sucha jak i parowa. Hotel Royal pozwala również zadbać o siebie na prywatnej siłowni dostępnej na terenie hotelu.

Jeżeli nie masz czasu na zwiedzanie, ponieważ odwiedzasz Białystok w celach służbowych, Hotel Royal również będzie doskonały. Nie tylko zregenerujesz się w komfortowych pokojach, ale także zorganizujesz spotkania biznesowe czy nawet konferencje w wygodnej sali konferencyjnej. Restauracja Monte Carlo w Hotelu Royal będzie natomiast idealnym miejscem na biznesowe lunche, czy nawet drinka ze współpracownikami.

Niezależnie, czy odwiedzasz stolicę podlasia w celach wypoczynku, czy też aby pracować, Hotel Royal jest miejscem, które odpowie na wszystkie Twoje potrzeby.

Zobacz Również

Komentarze