Hotel Royal jest miejscem, które odpowie na wszystkie Twoje potrzeby

14 listopada 2021
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Podlasie jest regionem, który ma wyjątkowo wiele do zaoferowania. To połączenie wielu unikalnych kultur, mieszają się tutaj wpływy wschodniej rusi, tatarskie, żydowskie, niebagatelny wpływ ma również bliskość Puszczy Białowieskiej. W regionie znajdują się aż cztery parki narodowe, oraz mnogość parków krajobrazowych a także pomników przyrody.

Odwiedzenie Puszczy Białowieskiej czy wyprawa na Wigry nie musi jednak oznaczać niewygodnego spania w namiocie i marznięcia nocami. Podróżować i wypoczywać na łonie natury można również w luksusowych warunkach, zapewniających odpowiedni komfort.

To właśnie oferuje położony w sercu Białegostoku luksusowy Hotel Royal. Jego niepowtarzalne wnętrza zachwycają starannie wykonanymi ozdobami i szczegółowym wykończeniem, a pokoje pozwalają na doskonały wypoczynek.

Wyjątkowa lokalizacja Hotelu Royal również jest jego niekwestionowaną zaletą. Położony w ścisłym centrum, w otoczeniu najsławniejszych zabytków Białegostoku sprawia, że jest idealną lokacją do zwiedzania czy to miasta, czy regionu.

W bliskim sąsiedztwie hotelu znajduje się Pałac Branickich, zwany również Wersalem Podlasia. Barokowe wnętrza są dostępne dla zwiedzających i zdecydowanie warto odwiedzić Pałac podczas wizyty w Białymstoku.

Niekwestionowanym atutem Hotelu Royal jest również strefa wellness, na którą składa się nie tylko basen, ale również jacuzzi i sauna sucha jak i parowa. Hotel Royal pozwala również zadbać o siebie na prywatnej siłowni dostępnej na terenie hotelu.

Jeżeli nie masz czasu na zwiedzanie, ponieważ odwiedzasz Białystok w celach służbowych, Hotel Royal również będzie doskonały. Nie tylko zregenerujesz się w komfortowych pokojach, ale także zorganizujesz spotkania biznesowe czy nawet konferencje w wygodnej sali konferencyjnej. Restauracja Monte Carlo w Hotelu Royal będzie natomiast idealnym miejscem na biznesowe lunche, czy nawet drinka ze współpracownikami.

Niezależnie, czy odwiedzasz stolicę podlasia w celach wypoczynku, czy też aby pracować, Hotel Royal jest miejscem, które odpowie na wszystkie Twoje potrzeby.

Zobacz Również

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments