Grecja dla studentów – tanie Kokkino Nero!

22 sierpnia 2018
Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

Wakacje w Grecji? Kto o nich nie marzy?! Wyjazd do Grecji to świetny sposób na tanie i pełne słońca wakacje dla studentów. Student CAMP umożliwia studentom dojazd do greckiego kurortu i zapewnia na miejscu mnóstwo atrakcji, które sprawią, że urlop nad Morzem Egejskim będzie niezapomniany.

Kokkino Nero, czyli wakacje w Grecji

Kokkino Nero to mała wioska w środkowej części Grecji z kamienistą plażą nad Morzem Egejskim. Miejsce zachwycające pięknem, spokojne, ale pozwalające na pełne cieszenie się z wakacji. Najbliżej stąd do Larisy, miasta położonego 40 km od Kokkino i 80 km do Paralia Katerinis. Miasteczko słynie z wyjątkowego mikroklimatu, który zawdzięcza łańcuchowi górskiemu Ossa. Do Kokkino Nero chętnie przyjeżdżają osoby z różnymi problemami zdrowotnymi, by wykąpać się w tutejszych czerwonych źródłach nasyconych żelazem.

Co robić w Kokkino Nero?

Do Grecji, w tym do Kokkino Nero, przyjeżdża się po to, by plażować i kąpać się w ciepłym morzu. Pływanie w krystalicznie czystej wodzie, w której natknąć się można na ośmiornice, jeżowce, morskie koniki i rozgwiazdy, przynosi wiele radości i wrażeń. Poza tym są tutaj malownicze widoki, plantacje kasztanowców i liczne gaje oliwne, które muszą się znaleźć na każdej pamiątkowej fotografii. Położone w pobliżu pasmo górskie Kissavos z wąwozem Kalipso, licznymi jeziorami i wodospadami to kolejne miejsce w okolicy, w które warto się wybrać, by napawać się pięknymi widokami.

Pogoda w Kokkino Nero

Plaże, klify, skały, wszechobecna zieleń to niewątpliwe zalety Kokkino Nero, które przyciąga turystów od maja do października. Pada tutaj rzadko, a średnia temperatura dobowa w ciągu całego roku to ponad 16 stopni. W lipcu i sierpniu temperatura przeciętna wynosi 27 stopni, tyle samo ma morska woda. Dlatego na pobyt w Kokkino Nero zabierz letnie ubrania, maskę do nurkowania i buty do wody!

Plan pobytu w Kokkino Nero ze Student CAMP

Zabawy i sport na plaży, animacje oraz gry terenowe, imprezy tematyczne, wyjścia do klubów, ale także wycieczki fakultatywne do Aten, klasztoru Meteory czy na Wyspę Skiathos to tylko niektóre z atrakcji oferowanych podczas tanich studenckich wakacji ze Student CAMP. Cały wyjazd przygotowany został z myślą o pełnych energii żakach. Nie brakuje więc imprez w klimacie amerykańskiego koledżu, konkursów z nagrodami czy hawajskich spotkań na plaży. Jednak tanio i po studencku nie oznacza niewygodnie! Apartamenty Musess oraz Fanis w centrum miejscowości to pokoje z łóżkami dla dwóch osób, z aneksem kuchennym i łazienką.

Wakacje w Grecji Student CAMP to prawdziwa okazja, by wykorzystać wolny czas na zabawę, na poznanie innej kultury, smacznej kuchni i na zwiedzanie wspaniałych miejsc, a to wszystko w cenie, której próżno szukać w innych biurach podróży lub podczas samodzielnie zaplanowanych wyjazdów. Klimat beztroskiej zabawy w przyjaznym i bezpiecznym miejscu to źródło relaksu i wspaniałych wspomnień, jakie gwarantują wyjazdy studenckie do Grecji w doborowym towarzystwie.

Artykuł przygotowany we współpracy ze Student Travel

https://student.travel.pl

 

 

Zobacz Również

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments