Gdzie na wakacje?

14 sierpnia 2021
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Zastanawiasz się, gdzie jechać na wakacje? Wakacje w Polsce, za granicą, urlop zimą, na jesieni, w krajach egzotycznych, a może tam, gdzie nie będzie upałów? Oczywiście świat daje Ci ogromne możliwości, a miejsc, gdzie spędzisz urlop, możesz dostosować do swoich oczekiwań. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę miejsc, w których spędzisz udane wakacje.

Gdzie na wakacje zimą?

Wyjazd na urlop w miesiącach zimowych wcale nie musi się wiązać z ogromnym wydatkiem. Wiele krajów jest dostępnych w atrakcyjnej cenie i pozwala się pięknie opalać w grudniu czy w styczniu. Oto kilka miejsc, które możesz wziąć pod uwagę.

Egipt

Od lat kraj ten pozostaje jednym z ulubionych kierunków urlopów Polaków. Przyczyna? Pewna pogoda i atrakcyjne jak na polskie warunki ceny. Egipt w zimie, w zależności od miesiąca, zapewnia temperatury nawet do 30 stopni Celsjusza. Pogoda w Egipcie jest wtedy wyśmienita, ale jest bardziej wietrznie niż latem. Zaletą tego okresu jest również to, że masz wtedy znakomite warunki do zwiedzania. Luty w Egipcie daje do tego lepsze możliwości niż lato, kiedy to temperatury w Luksorze dochodzą do 50 stopni Celsjusza. Ponadto Egipt to genialne hotele z rafą i hotele z parkiem wodnym. Tam nie masz się prawa nudzić, a bardzo wysokiej klasy hotele dostępne są w budżecie poniżej 3 tys. zł za osobę dorosłą. Tak  naprawdę każdy miesiąc w roku daje warunki do wypoczynku w tym państwie, tak więc nie masz się nad czym zastawiać. Do tego należy doliczyć zabytki w Egipcie, które robią ogromne wrażenie. Wyjątkowy urlop? Postaw na wakacje w Egipcie!

Zobacz oferty – Egipt w zimie! Od 999 zł!

Zobacz Również

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments