300 zł rabatu na wakacje na Fly.pl

26 maja 2018
Click to rate this post!
[Total: 33 Average: 3.8]

Fly.pl przygotowało wspólnie z Vivus.pl świetną promocję, z której szkoda nie skorzystać. Skorzystałem, prześwietliłem dokładnie krótki regulamin i naprawdę – 300 zł rabatu na kolejne wakacje bez haków. W ubiegłym roku w gratisie dostawało się 500 zł, teraz mniej, ale w dalszym ciągu się bardzo opłaca. Co więcej – oferta nie tylko dla nowych klientów – ja korzystałem drugi raz. W skrócie:

 1. Całość zajmuje 10 minut.
 2. Nie ma żadnych haków.
 3. Zapłacicie za wakacje 300 zł mniej bez żadnych wykluczeń.
 4. A jeśli nie chcecie rezerwować wyjazdu, to odsprzedacie kod komuś za np. 200 zł (chętnych nie braknie)
 5. Wasz koszt całej zabawy to 1 gr, czyli przelew weryfikacyjny. (w przypadku pierwszej pożyczki)

Jak zapłacić za wakacje 300 zł mniej?

Fly.pl znają wszyscy, którzy rezerwują wakacje zagraniczne, a Vivus kojarzycie pewnie z TV. Dają pierwszą, całkowicie darmową pożyczkę. Nawet jeśli to będzie dla Was kolejna pożyczka to i tak się opłaca, ale właśnie przy pierwszej Wasz koszt całkowity to 1 grosz.  Zasady wyglądają następująco:

 1. Składamy wniosek o pożyczkę na dowolną kwotę. Pierwsza pożyczka jest całkowicie darmowa. Sami określacie jaką chcecie kwotę i na jaki okres. Ja wziąłem 100 zł na 10 dni. Spłaciłem natychmiast po otrzymaniu kodu rabatowego.
 2. Mając już kod, musicie po prostu zarezerwować na Fly.pl wakacje. Uwaga: nie sam przelot, tylko normalne wczasy. Z tym, że minimalna cena za całą rezerwację musi wynieść 3 tysiące złotych.
 3. Kod podajecie w komentarzu przy rezerwacji, ale tak naprawdę nie ma znaczenia kiedy go podacie. Można to zrobić rezerwując wyjazd telefonicznie, można tego dokonać nawet jeśli zapłaciliście od razu z góry na wyjazd. Wtedy Fly.pl po prostu zwróci Wam nadpłaconą kwotę.
 4. Ważne: kod działa do końca roku, do 31.12.2018. Nie oznacza to, że wtedy musicie wyjechać, po prostu musicie dokonać do tego czasu rezerwacji. Tak więc mamy kolejny rabacik, który wykorzystamy np. rezerwując first minute na jesieni.

Kim jest Fly.pl?

 • Potentat w sprzedaży wycieczek – na poziomie Travelplanet czy Wakacje.pl
 • Mają w swojej ofercie w zasadzie wszystkie biura podróży, tak więc nie ma znaczenia, jakiego biura ofertę chcecie zarezerwować.
 • Wielokrotnie nagradzani za największą sprzedaż dla poszczególnych biur.
 • Ogólnie: pewniak.

Czy to działa? Najlepsze potwierdzenie macie tutaj, albo po prostu zobaczcie screeny:

KROK PO KROKU Z DOWODAMI I SCREENAMI:

 1. Klikamy w poniższy baner i….


 

 

 

 

 

 

2. …i przenosimy się na stronę, gdzie klikamy duży baner reklamujący promocję. Po przewinięciu strony w dół, widzimy wtedy coś takiego, więc klikamy:

 

 

 

3. Wypełniamy formularz

3. Wybieramy kwotę i okres spłaty, a następnie klikamy weź pożyczkę (Np. 100 zł i 10 dni żeby spokojnie mieć czas na spłatę).

Uwaga: u mnie to była druga pożyczka. Optymalne ustawienia to 100 zł na 5 dni. Wtedy do spłaty pozostaje 17,20 zł, czyli wasz zysk to 282,8 zł.

4. Wypełniamy formularz swoimi danymi. Radzę oznaczyć pola tak jak niżej, wtedy nie będziecie dostawali reklam 😉 Przy okazji – słyszałem teorie spiskowe, że udział w promocji będzie oznaczać męczenie reklamami. Rok temu oznaczyłem to tak, jak niżej i nie dostałem choćby jednego telefonu czy maila reklamowego. To samo moi znajomi i rodzina. Po prostu nie mają do tego prawa. Przyzwyczajcie się, że Polacy boją się wszystkich i wszystkiego…

 

5. Wybieracie swój bank i przelewacie 0,01 zł celem weryfikacji tożsamości.

6. Ja wybrałem płatności natychmiastowe. W tym przypadku jednak trzeba przelać 1 zł.

7. Dalej – trwa oczekiwanie na zaksięgowanie płatności.

8. Zanim jeszcze skończy się powyższy proces, dostaniesz SMS z informacją o przyznaniu pożyczki. W regulaminie piszą, że kod rabatowy dostajesz w 24 h. Ja go otrzymałem w tej samej minucie, w której dostałem info o udzieleniu pożyczki.

9. Zatem logujemy się na stronę Vivus.pl i spłacamy pożyczkę… W przypadku drugiej pożyczki do spłaty będzie 117,2 zł.

I po wszystkim. Cała operacja trwała niecałe 10 minut. Wakacje o 300 zł tańsze.

Śpieszcie się – promocja trwa tylko do 31.06.2018 i raczej prędko jej nie powtórzą.

Nie zamierzacie rezerwować? To zaróbcie łatwo kilka stów. Ten kod możesz później odsprzedać innym np. za 200 zł. Chętnych nie zabraknie 😉 Myślę, że to niezły zarobek jak na 10 minut.

 

 

 

Zobacz Również

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments