5 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA SAMOPRZYLEPNE FOTOTAPETY

20 września 2019
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Czasy nudnych i podobnych do siebie fototapet dawno minęły. Dzięki rozwojowi technologii i współczesnym materiałom stały się one jednym z najbardziej poszukiwanych rozwiązań do projektowania wnętrz.

Zakres ich funkcjonalności również znacznie się rozszerzył. Na przykład, wykorzystując samoprzylepne fototapety można łatwo podzielić pokój na strefy, ukryć  niedoskonałości ścian, niestandardowo wykorzystać wolną przestrzeń. Istnieje kilka powodów, dla których warto zastosować tapetę fotograficzną w twoich wnętrzach. Oto są podstawowe z nich.

Powód 1. Dodaj pokojowi charakter

Wnętrze jest najczęściej stylizowane za pomocą mebli lub akcesoriów. Ale odpowiednio dobrane fototapety również doskonale radzą sobie z tym zadaniem. Znajdź wizualne centrum pokoju i udekoruj ścianę tapetami zgodnymi ze stylem wnętrza.

Powód 2: Utwórz perspektywę, tj. powiększ przestrzeń małego pokoju

Samoprzylepne fototapety mogą nie tylko wizualnie powiększyć lub zmniejszyć pokój, ale dosłownie zanurzyć Cię w nowej przestrzeni.

Powód 3: Zrób świat bardziej kolorowym

Wnętrza minimalistyczne lub w stylu high-tech czasami pozbawione są koloru. Pomieszczenie zaprojektowane w odcieniach monochromatycznych (na przykład w czerni i bieli) zostanie wyraźnie ożywione samoprzylepną fototapetą o jasnych, kontrastowych odcieniach.

Powód 4: Podziel się ze światem ważnymi informacjami

Tapety z napisami są odpowiednie nie tylko dla pokojów nastolatków i osobowości twórczych. Samoprzylepne fototapety z chaotyczną kombinacją liter, różnych czcionek i pisma ręcznego wypełnią pokój przyjemną nostalgią, przypominając przestarzały epistolarny gatunek, listy do przyjaciół i krewnych pisane na kartkach zeszytu długopisem na długo przed pojawieniem się Internetu.

 Powód 5: Dodaj dynamiki do wnętrza

Nie trzeba dekorować całej ściany. Oddzielne fragmenty fototapet z kwiatami 3D można zamieścić na drzwiach, ścianie lub meblach. To sprawi, że wnętrze będzie bardziej dynamiczne i żywe. Fototapetę Kraków można również rozciąć na kilka małych zdjęć – jest to ciekawe i naprawdę niebanalne rozwiązanie.

Fototapety powiększające wnętrze więc świetnie nadają się do podkreślenia stylu oraz przeznaczenia pokoju, jak również przekazania podstawowych cech charakteru jego właścicieli.

https://uwalls.pl/

Zobacz Również

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments