3 organizery podróżne w ekologicznej wersji 

6 czerwca 2023
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Pakując się na wyjazd, warto zadbać o odpowiednią organizację w walizce. Dzięki temu poszczególne rzeczy będą od siebie odseparowane, a Ty szukając konkretnych rzeczy, nie będziesz musiał przegrzebywać całości i niszczyć tego, co układałeś przez kilkadziesiąt minut czy kilka godzin. Sprawdź 3 propozycje na ekologiczne organizery, które wykorzystasz na wiele sposobów.

3 organizery w ekologicznej wersji

Ekologiczny organizer to taki, który możesz wykorzystywać kilkukrotnie i na różne sposoby. W przeciwieństwie do np. jednorazowych toreb nie trzeba go wyrzucać tuż po użyciu, ponieważ do niczego więcej nie będzie się nadawał. Proponowane przez nas opcje możesz wyprać lub wyczyścić, by ponownie cieszyć się funkcjami, które zapewniają.

1. Torby bawełniane

Bawełniane torby kojarzą się przede wszystkim z tym, że służą do pakowania zakupów. Mają jednak znacznie więcej zastosowań. Doskonale sprawdzą się przy pakowaniu na wakacje czy w służbową podróż. Możesz włożyć do nich praktycznie wszystko – od butów przez kosmetyki do pielęgnacji i makijażu po bieliznę. Po wyjeździe możesz ponownie je wykorzystywać zgodnie z ich pierwotnym przeznaczeniem, a na samych wakacjach po rozpakowaniu udać się z nimi na zakupy. Zaoszczędzisz na kupnie reklamówki i będziesz bardziej eko!

2. Duże worki 55 x 75 cm

Duże worki 55 x 75 cm w różnych kolorach doskonale sprawdzą się do organizacji przestrzeni w walizce. Możesz zdecydować się również na elementy o innych rozmiarach. Wymiary produktów dostosujesz do rzeczy, które ze sobą zabierasz, i do własnych potrzeb. Sakwy są lekkie, więc nie podnoszą znacząco wagi bagażu, a przy tym nie zajmują fizycznie wiele miejsca. Mają wielorazowy charakter. Duży worek 55 x 75 cm czy w innym rozmiarze możesz po prostu wyprać, by ponownie z niego korzystać.

Dobrej jakości elementy są wyposażone m.in. w ściągany sznurek. Ten zabezpiecza zawartość worka 55 x 75 cm przed rozsypaniem się jego zawartości. To sprawia także, że na wakacjach możesz wykorzystać go np. do transportowania rzeczy na plażę. Włożysz do środka ręcznik, koc, strój kąpielowy, napoje i ulubione przekąski. Całość będzie odpowiednio zabezpieczona i wygodna w przenoszeniu. Na rynku są dostępne m.in. worki 55 x 75 cm z juty, organzy czy materiału imitującego len. Dostosujesz ich wygląd i kolor do własnych upodobań. Po wyjeździe worki posłużą Ci na zakupach czy podczas organizacji przestrzeni w garderobie.

3. Gotowe organizery wielorazowe

Ostatnia propozycja jest najdroższą ze wszystkich. Worki czy torebki możesz kupić w cenie od kilku do kilkudziesięciu złotych. Gotowe organizery kosztują nawet kilka razy więcej. Mają one wielorazowy charakter i będziesz mógł zabierać je w podróże służbowe czy na wakacje przez wiele lat. Po wyjeździe możesz je zastosować do organizacji garderoby lub po prostu zostawić w walizce, aby czekały tam na realizację kolejnych planów podróżniczych.

Wielorazowe organizery są przydatne, bo ułatwiają układanie rzeczy w walizce. Możesz je wykorzystywać wielokrotnie i na różne sposoby, dlatego inwestycja w nie po prostu się opłaca.

Artykuł sponsorowany

Zobacz Również

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments