Najlepsze hotele w Hurghadzie

7 stycznia 2018
Click to rate this post!
[Total: 382 Average: 4.4]

Hurghada to jeden z najbardziej znanych kurortów w Egipcie. Oferuje znaczną liczbę wyjątkowych hoteli. Poniżej zestawiliśmy kilka miejsc w przystępnych cenach, które na pewno zrobią na Was ogromne wrażenie. Często pytacie, jaki hotel w Hurghadzie polecacie. Oto nasze propozycjeCo istotne – są to hotele całoroczne, idealnie nadają się na wakacje zimą w Egipcie. Jednocześnie prezentujemy średnie ceny tych hoteli, na podstawie opinii w znanych portalach. Oczywiście – bardzo dobrych hoteli jest więcej, jednak te pojawiają się zdecydowanie najczęściej w rekomendacjach turystów. Jaki hotel wybrać w Hurghadzie?

Hotel Jungle Aquapark

Niesamowity hotel, w którym korzystacie z największego aquaparku w Hurghadzie. Do Waszej dyspozycji 35 zjeżdżalni, w tym 14 przeznaczonych dla dzieci. Na terenie kompleksu znajduje się 16 basenów. Odległość od plaży to 900 metrów – jest piaszczysta, z pomostem, położona przy hotelu Dana Beach. Na plażę dojeżdżacie busikiem hotelowym. Hotel posiada 8 restauracji oraz 12 barów, w tym oczywiście restauracje tematyczne. Jeden z najchętniej wybieranych przez Polaków hoteli w Egipcie. 4 gwiazdki wynikają wyłącznie z lokalizacji w drugiej linii brzegowej. Bardzo bogata oferta all inclusive. To hotel w Egipcie z podgrzewanymi basenami. Możecie tam spędzić urlop w dowolnym miesiącu w roku.

Travelplanet: 4,6/5

Wakacje.pl: 9/10

Holidaycheck: 5,7/6 i 97 proc. rekomendacji

Zobacz aktualną cenę i zarezerwuj!

Hotel Albatros Palace

Hotel należy do popularnej sieci Pickalbatros, znanej z wyjątkowych resortów.  Jeden z 5 hoteli tej sieci położonych obok siebie. Palace znajduje się w pierwszej linii brzegowej, plaża jest piaszczysto-żwirowa. Klienci hotelu korzystają również z położonych obok hoteli Aqua Vista, Albatros Aquapark i Sea World (tzn. jeśli się dogadacie :). Na terenie całego kompleksu Pickalbatrosów macie m.in. basen z falą, czy zjeżdżalnie. Będąc w Palace możecie jednocześnie korzystać z barów we wszystkich wymienionych hotelach. Albatros zapewnia rewelacyjnie all inclusive, restauracje tematyczne i komfortowe pokoje.

Travelplanet:4,5/5

Wakacje.pl: 9,2/10

Holidaycheck: 5,7/6 i 97 proc. rekomendacji

Zobacz aktualną cenę i zarezerwuj!

Hotel Aqua Vista

Hotel po remoncie przeprowadzonym w 2017 roku.  Należy do sieci Pickalbatros. Klienci Aqua Vista korzystają jednocześnie z położonych obok hoteli Sea World i Albatros Aqua Park. Hotel znajduje się w drugiej linii brzegowej, od plaży dzieli was około 700 metrów. Co 30 minut z przed hotelu kursuje busik, który dowozi turystów na plażę. Odległość do centrum miasta wynosi 10 km.  Klienci korzystają z trzech restauracji tematycznych. Na uwagę zasługują bardzo ładne pokoje i leżanki, które znajdują się przy basenie.

Travelplanet: 4,4/5

Wakacje.pl: 8,8/10

Holidaycheck: 5,5/6 i 96 proc. rekomendacji

Zobacz aktualną cenę i zarezerwuj!

Hotel Jazz Aquamarine

Zdecydowanie jeden z najlepszych hoteli w Hurghadzie. Położony 14 km od centrum, zapewnia atrakcje dla każdego turysty. Do dyspozycji m.in. aquapark, kompleks basenowy i znajdujące się na plaży… jacuzzi. W hotelu macie bezpośredni dostęp do piaszczystej, prywatnej, szerokiej plaży. Internet w lobby jest bezpłatny do 150 MB, ale i tak dużo lepszym rozwiązaniem internet w Egipcie z zastosowaniem lokalnej karty sim. W sumie hotel oferuje 14 zjeżdżalni dla dorosłych i 8 dla dzieci, a także 18 różnych basenów. Bardzo dobry pakiet all inclusive. Hotel posiada podgrzewany baseny, zatem będzie doskonałym pomysłem również na zimę.

Travelplanet: 4,6/5

Wakacje.pl: 9,2/10

Holidaycheck: 5,5/6 i 93 proc. rekomendacji

Zobacz aktualną cenę i zarezerwuj!

Hotel Alf Leila wa Leila

Hotel znajduje się w sąsiedztwie omawianego Jungle Aqua Park. Również znajduje się w drugiej linii brzegowej. Z oferty Jungle Aquaparku można korzystać jedynie za dodatkową opłatą. Alf Leila potrafi zauroczyć bajkowym wręcz klimatem, niesamowitą architekturą. Jednocześnie zapewnia mnóstwo atrakcji w postaci kompleksu basenów, znakomitego aquaparku dla dzieci i animacji. Ogromnym plusem hotelu jest doskonały standard pokojów. Al Leila znajduje się w odległości kilkunastu kilometrów od centrum miasta. Na plażę dowiezie Was darmowy busik. Hotel posiada podgrzewane baseny, zatem będzie doskonałym pomysłem nawet pod Egipt w lutym, czy w styczniu. To hotel w Egipcie z aquaparkiem.

Travelplanet: 4,5/5

Wakacje.pl: 8,9/10

Holidaycheck: 5,6/6 i 96 proc. rekomendacji

Zobacz aktualną cenę i zarezerwuj!

Hotel Sunrise Holidays Resort

Najskromniejszy z pokazanych hoteli, ale jednocześnie z najlepszą ceną. Ogromnym plusem hotelu jest jego lokalizacja – zaledwie 500 metrów od centrum Hurghady. Sunrise Holidays zapewnia piaszczystą plażę, położoną bezpośrednio przy hotelu. Na terenie obiektu za darmo klienci korzystają z darmowego wifi. Do dyspozycji 4 restauracje ala carte. Uwaga: hotel przyjmuje wyłącznie gości powyżej 16 roku życia. Hotel sugerowany przede wszystkim dla tych klientów, którzy cenią sobie możliwość korzystania z uroków życia nocnego i po prostu – centrum miasta.

Travelplanet: 4,3/5

Wakacje.pl: 8,7/10

Holidaycheck: 5,4/6 i 92 proc. rekomendacji

Zobacz aktualną cenę i zarezerwuj!

Hotel Sentido Mamlouk Palace

Hotel należący do słynnej sieci Sentido, posiadającej hotele na całym świecie. Mamlouk Palace położony jest daleko od centrum i lotniska, ale jednocześnie w pierwszej linii brzegowej, przy piaszczystej plaży. Na terenie całego hotelu turyści mogą korzystać całkowicie za darmo z sieci Wifi. Hotel posiada 4 restauracje i 7 barów, z czego jeden jest płatny. Na terenie hotelu znajdują się 3 zjeżdżalnie. Prowadzony jest bogaty program animacyjny, a turyści korzystają z bardzo atrakcyjnego pakietu all inclusive. Pokoje znajdują się w dwupiętrowych budynkach, tuż przy basenach.

Travelplanet: 4,5/5

Wakacje.pl: 8,8/10

Holidaycheck: 5,4/6 i 96 proc. rekomendacji

Zobacz aktualną cenę i zarezerwuj!

Hotel Sunrise Select Crystal Bay

Hotel położony w pierwszej linii brzegowej, ponad 20 kilometrów od centrum. Posiada trzy baseny z czego jeden jest podgrzewany w sezonie zimowym. Turyści korzystają z jednej restauracji głównej, 4 ala carte i 8 barów. Alkohole i napoje bezalkoholowe dostępne są przez całą dobę. Ciekawym rozwiązaniem jakie zastosowano w hotelu, są dostępne na plaży leżanki, dzięki którym wypoczywa się zdecydowanie bardziej komfortowo. Hotele oferuje różny standard zakwaterowania – turysta może go dopasować pod swoje oczekiwania.

Travelplanet: Brak

Wakacje.pl: 8,6/10

Holidaycheck:  5,6/6 i 97 proc. rekomendacji

Zobacz aktualną cenę i zarezerwuj!

Hotel Arabella Azur

Czterogwiazdkowy kompleks, odnowiony w 2012 roku. Na terenie hotelu znajdują się 4 restauracje i 5 barów. Miejsce szczególnie cenione jest za bardzo dobrą kuchnię. Bezpośrednio przy hotelu znajduje się piaszczysto-żwirowa plaża. Na terenie Arabella Azur klienci korzystają za darmo z internetu. W pokojach również jest on dostępny, ale odpłatnie. Hotel oferuje atrakcyjny program animacyjny oraz bogate all inclusive. To jeden z atrakcyjniejszych kompleksów w Hurghadzie, dostępnych w takiej cenie. To hotel w Egipcie z podgrzewanym basenem.

Travelplanet: 4,5/5

Wakacje.pl: 9/10

Holidaycheck: 5,3/6 i 95 proc. rekomendacji

Zobacz aktualną cenę i zarezerwuj!

Hotel Steigenberger Al Dau Beach

Hotel bardzo chętnie wybierany przez polskich turystów. Kompleks należy do renomowanej sieci. Zajmuje bardzo duży teren i oferuje szereg atrakcji, ale przede wszystkim wyróżnia się bardzo wysoką jakością świadczonych usług. Położony jest w odległości około 5 kilometrów od centrum Hurghady, dokąd kilka razy dziennie z hotelu kursuje busik. Położony jest bezpośrednio przy plaży. Klienci mają do dyspozycji kilka basenów, restauracji oraz barów. Jeden z najlepiej ocenianych hoteli w Hurghadzie, bardzo często wyróżniany w rankingach.

Travelplanet: 4,3/5

Wakacje.pl: 9,6/10

Holidaycheck: 5,7/6 i 98 proc. rekomendacji

Zobacz aktualną cenę i zarezerwuj!

Hotel Albatros White Beach

Nowoczesny hotel, który otwarto w 2016 roku. Przeznaczony dla wymagających gości. Hotel znajduje się bezpośrednio przy piaszczystej plaży oraz 6 kilometrów od centrum Hurghady. White Beach oferuje 4 baseny ze zjeżdżalniami – wszystkie są podgrzewane w okresie zimowym. Turyści korzystają z 3 czteropiętrowych budynków, w których są zakwaterowani. Hotel posiada własny pomost, jest znakomita propozycją dla rodzin z dziećmi, dla których oferuje m.in. statek, zamek w wodzie i mini aquapark. Oferta zdecydowanie skierowana do wymagających klientów.

Travelplanet: brak

Wakacje.pl: 7,8/10

Holidaycheck: 5,7/6 i 98 proc. rekomendacji

Zobacz aktualną cenę i zarezerwuj!

Hotel Serenity Fun City

Bajkowy hotel z ogromem atrakcji wodnych i nie tylko. Wygląda jak twierdza, jest imponujący od samego wejścia. Do dyspozycji turystów pozostaje ogromny aquapark i lunapark. Hotel oferuje zarówno aquapark dla dorosłych, jak i dla dzieci. W sumie do dyspozycji turystów pozostaje 26 zjeżdżalni. Hotel oferuje bogate all inclusive, ciekawe animacje. Miejsce,  w którym turysta na pewno nie będziecie się nudzić, chociaż na pewno nie można powiedzieć, że jest pozbawione wad. Z pewnością hotel odpowiedni dla szukających wrażeń w atrakcyjnej cenie. Hotel znajduje się dokładnie w Makadi Bay. To hotel w Egipcie z rafą koralową.

Travelplanet: 3,9/5

Wakacje.pl: 7,3/10

Holidaycheck: 5,4/6 i 97 proc. rekomendacji

Zobacz aktualną cenę i zarezerwuj!

Zobacz Również

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments