Hotel Zdravec

3 maja 2017
Click to rate this post!
[Total: 4 Average: 4.3]

Uwaga: zanim przeczytasz ten artykuł sprawdź ile gwiazdek ma Twój hotel Zdravec, gdyż sa trzy o tej same nazwie, opisywany tutaj znajduje sie w Dzielnicy Czajka Złotych Piaskow I ma **+ Na innych stronach hotel jest nazywany Zdravez, w celu odróznienia chyba.

Hotel Zdravec(Хотел Здравец) jest połozony w Złotych Piaskach, w dzielnicy Czajka. Jak juz napisałem we wstepie ma **+, tak więc z założenia standard nie jest zbyt wysoki. Odległość od morza wynosi około 350 m. Hotel połozony na szczycie jak wszystkie inne, ale na szczęscie jest skrót, który prowadzi nad morze I omija najwieksze górki, dzieki czemu droga powrotna jest łatwiejsza. Bardzo blisko jest do knajp oraz restauracji, a w sąsiedztwie jest dyskoteka w pięknej willi Aqua. Sam hotel jest dwupiętrowy, pomalowany na biało, zarówno na zewnątrz jak I wewnątrz. Podłoga korytarzy jest wyłozona płytkami, a okna są okrągłe.

Hotel nie ma dużego zaplecza – składa się na nie restauracja oraz basen z barkiem. W restauracji są podawane dania przez cały dzien po bardzo atrakcyjnych cenach, ale jadają tam w zasadzie tylko mieszkańcy hotelu. Każdy mieszkaniec ma w cenie śnidania. Wydawane są one od 8 do 10 rano (czyli od 7 do 9 czasy polskiego). Śniadania są bardzo smaczne I urozmaicone. Oto co jest podawane:

pomidory,ogórki
salami, szynka, parówki
ser żółty oraz biały
chleb biały, razowy, ciemny
arbuzy, banany, melony, jabłka
jajecznica z kiełbasą I bez
herbata, mleko, 2 smaki soków, kawa
suche ciastko, ciastko z brzoskwinią, ciastko z wędliną
dżem, masło, marmolada
Obsługę restauracji oraz śniadań stanowi sama młodzież – bardzo miła Basen jest przeciętnej wielkośc jednak patrząc na ilość miejsc hotelowych to jest napewno wystarczający. Czyszczony jest codziennie, można z niego oficjalnie korzystać do godziny 17 (tak stanowi ponoć prawo). Leżaków raczej zawsze jest pod dostatkiem, podobnie z parasolami. Przy basenie znajduje się barek z normalnymi cenami takimi jak w mieście. Puszczają tam bardzo ciekawą muzyke m.in. „szalona” 🙂 Jest ogólnie tam bardzo miło. Hotel jest otoczony ogrodem, którym może sie pochwalić naparawde nie wiele kwater w złotych piaskach.

W recepcji pracuje również sama młodzież. Możecie tam wymienić euro na lewa po najlepszym kursie w okolicy 1,9, a także zakupić litr Rakiji za 5 Lewa (waluta Bułgarii). Wszystko w plastiku, ale da sie przezyć. Trunek jest lepszy od tych sprzedawanych w sklepie. Na recepcji można równiez wypożyczyć lodówkę za 3 euro dziennie oraz skorzystać z prysznica oraz toalety (przy wykwaterowaniu)

Pokoje maja w wiekszości widok na morze. Te na parterze mają taras, a te na pietrze spore balkony. Wyposażenie jest oczywiście podstatowe. Bardzo schludna łazienka, ale bez zasłonki na prysznic niestety. Łózka, szafki, lampka, lustro – wszsytko ok. Jedyne do czego można się przyczepić to zamykanie balkonu w niektórych pokojach, które nie jest zbyt bezpieczne. W cenie macie również kablówke – 47 kanałów, a wśród nich TV Polonia, Eurosport czy MTV. Śmieci są wynoszone przez sprzątaczki codziennie, a pościel wymieniana 2,3 razy w ciągu pobytu. Poniżej widzicie zdjecia z hotelu, po kliknieciu otworzą się w nowym oknie.

Animacje – 0/5 (nie ma ich)

Pokój – 3/5

Jedzenie – 4/5

Położenie – 3/5

Atrakcje dla dzieci – 1/5 (brodzik)

Atrakcje dla dorosłych – 2/5

Zobacz Również

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments