Hotel Orlik

25 października 2018
Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

Hotel Orlik zlokalizowany jest w samym sercu Krynicy Górskiej – znanej miejscowości uzdrowiskowej słynącej z naturalnych leczniczych wód zasobnych w minerały i witaminy. Niedaleko znajduje się Pijalnia Wód Mineralnych, a także dworzec kolejowy i autobusowy. Podczas pobytu można skorzystać z wielu atrakcji w Krynicy Górskiej, np. odwiedzić muzeum poświęcone twórczości Nikifora, wybrać się na spacer po Górze Parkowej bądź do Łazienek Borowinowych i Starych Łazienek Mineralnych czy przejechać się koleją gondolową. Okolica zachęca do aktywnego spędzania czasu – pieszych i rowerowych wycieczek, nordic walkingu czy białego szaleństwa w zimowych miesiącach.

Położenie hotelu Orlik sprzyja organizacji wycieczek po okolicy, np. do ogrodów sensorycznych w Muszynie, do Niedzicy, Kamiannej czy na Słowację lub Węgry. Sporą atrakcją dla dorosłych i dzieci jest spływ Dunajcem. W rejonie nie brakuje miejsc wartych odwiedzenia.

Hotel oferuje 22 pokoje z łazienkami urządzone w nowoczesnym stylu, z dostępem do Internetu, wyposażone w telewizory LCD z kablówką, lodówki i podstawowe sprzęty pozwalające przygotować kawę czy herbatę (szklanki, filiżanki, czajnik elektryczny). Większość pokoi posiada balkon. Do dyspozycji gości jest ponadto całodobowy parking strzeżony. Istnieje możliwość wykupienia śniadań oraz obiadokolacji.

Hotel posiada zaplecze rozrywkowo-wypoczynkowe, na które składają się fińska sauna, jacuzzi, pole do mini golfa oraz sala do gry w tenisa stołowego. Dla najmłodszych gości przygotowano plac i pokój zabaw. Obiekt jest przystosowany do przeprowadzania szkoleń oraz imprez integracyjnych i firmowych. Sala konferencyjna jest wyposażona w rzutnik multimedialny, ekran do projekcji, flipchart i bezprzewodową sieć. W ofercie znajdują się ponadto pobyty okolicznościowe sprzedawane w formie pakietów – turnusy świąteczne i sylwestrowe, jak też w czasie ferii zimowych, wakacji i długich weekendów. W ramach pakietu „Weekend dla dwojga” można spędzić w hotelu romantyczny weekend.

Więcej o hotelu: http://www.hotelorlik.pl/

Zobacz Również

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments