Hotel Jungle Aquapark z Rainbow Tours

13 maja 2018
Click to rate this post!
[Total: 6 Average: 3.8]

W przypadku tego wyjazdu plan był prosty – jedziemy z tym biurem podróży, które będzie miało w ofercie szukany przez nas hotel w najniższej cenie. Nie było tutaj żadnych dodatkowych kryteriów. Jak wypadły wakacje z Rainbow?Hotel Jungle Aquapark miała w ofercie Itaka, TUI, podobnie jak 10 innych, polskich biur podróży, ale po wliczeniu rabatów, po prostu Rainbow tours miało go najtaniej pod naszą rodzinę. Dotychczas Rainbow tours opinie miało u mnie dobre, więc i tym razem nie spodziewaliśmy się niczego negatywnie zaskakującego. Niestety, ale organizacyjnie nieco spraw zawiodło i na tym się skupię, choć nie były to żadne poważne kwestie. Przede wszystkim – kto by się spodziewał, że Rainbow nie przypomni o płatności? Termin miałem do 25 marca, nie dostałem żadnego przypomnienia  😉 Pierwszy raz mam do czynienia z taką sytuacją, ale też pierwszy raz rezerwowałem bezpośrednio – wcześniej zawsze to były rezerwacje przez Travelplanet. Ale z drugiej strony pośrednikowi zależy na poinformowaniu klienta, bo dopiero wtedy otrzyma prowizję. Sam sobie przypomniałem i wpłaciłem.

Z Rainbow na lotnisku

Odprawa na lotnisku przebiegła standardowo. Zaskakujące było jednak to, że nie dostaliśmy żadnych papierków… Efekty? Było ich wiele. Pytanie w Jungle Aquapark od vouchery… Nie mamy ich, ale zero problemów. Problem za to pojawił się w na lotnisku w Hurghadzie, gdzie bez biletów był problem z wejściem na teren lotniska 😉 Ostatecznie wpuszczono nas i wielu innych turystów na podstawie umowy o rezerwację wyjazdu. A co ciekawe – na umowie nie było godziny lotu, czy nawet linii lotniczych, z jakimi mamy lecieć.

Co do samego lotu – tydzień wcześniej turyści mieli wylot o godzinie 00.05. My mieliśmy wylot o 23.15. Czyli poprzednicy byli o dzień dłużej. Oczywiście nie mam o to pretensji, bo nie znałem wcześniej godzin wylotu, ani nawet linii lotniczych. Ich nazwa pojawiła się dopiero na tydzień przed naszymi wakacjami.

Kwaterowanie i transfery

Dziwne jest to, że naszymi pilotami były osoby, które nie znały języka polskiego 😉 Mówili po angielsku. Transport busami do poszczególnych hoteli. W przypadku naszego to było dosłownie kilkanaście minut. Kolejny minus – nikt nie zapytał nas o to, czy sobie poradzimy z kwaterowaniem na recepcji. Oczywiście to dla nas nie był problem, ale przecież turyści są bardzo różni i nie każdy zna języki.

Rezydentka

Z rezydentką miałem do czynienia wyłącznie na spotkaniu organizacyjnym. Spotkanie OK. Bez bzdur, z wieloma konkretami o hotelu i Hurghadzie, bez wciskania na siłę wycieczek. Pani zrobiła pozytywne wrażenie. Na dyżurach nie byliśmy.

Hotel Jungle Aquapark

Egipt obserwowaliśmy od dłuższego czasu, a hotel wybraliśmy poświęcając wiele czasu na szukanie informacji. W opisie były jakieś proste zakłamania, ale ogólnie – nie ma się czego czepiać, bo naprawdę Jungle Aquapark to super miejsce. Pamiętajcie jedynie żeby pokój rodzinny ogarniać bezpośrednio przez hotel, a nie przez biuro podróży. BP policzy nawet 500 zł za osobę. Hotel bierze 70 dolarów za cały tydzień za wszystkich.

Moja ocena

Biuro nie zadziałało idealnie, ale też uwagi były szczegółowe. Na pewno jeśli tylko Rainbow będzie mieć interesujące nas hotele w dobrej cenie, to będziemy z oferty biura korzystać.

Ocena: 4/5

Zobacz Również

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments