Hotel Acapulco Resort z Rainbow Tours

22 lipca 2017
Click to rate this post!
[Total: 10 Average: 4.2]

Po raz drugi na wakacje wybrałem się z BP Rainbow Tours, czyli jednym z najbardziej znanych operatorów. Udało się nam kupić wakacje w hotelu Acapulco Resort na Cyprze Północnym w wyjątkowo dobrej cenie – 2624 zł za 7 dni w ścisłym sezonie,  w połowie lipca. Była to oferta first minute. Jak biuro wywiązało się ze swoich obowiązków?

Przelot

Ruszaliśmy z Pyrzowic. Samolot wyleciał zgodnie z planem, nie było opóźnień. Czarter zapewniały linie lotnicze TailWind. Lecieliśmy z nimi po raz pierwszy. Zwróćcie na pewno uwagę na ceny w ich samolocie, bo można trafić fajne okazje, szczególnie jeśli chodzi o alkohole. Na lotnisku bez komplikacji, podobnie jak lot. W samolocie dawali darmowy posiłek dla każdego, były również napoje. Cały lot nie trwał nawet 4h – łącznie z międzylądowaniem w tureckim kurorcie Antalya.

Transfery

Transfer do hotelu i na lotnisku zorganizowane wzorcowo. Jeśli chodzi o drogę do hotelu to plusy przede wszystkim za konkretną pilotkę, która precyzyjnie wszystko opisała. Kolejny plus za kartkę z informacjami o hotelu. No i kolejny za wypełnianie kart kwaterunkowych w autobusie. Na miejscu, po opuszczeniu busa, wszyscy od razu dostali klucze do swoich pokojów. I wszędzie tak powinno się to odbywać. P.S Rainbow – zmieńcie info na ulotce o dostępie do netu. Sieć inaczej się nazywa i trzeba się zameldować w hotelu, a nie polubić profil na FB 😉

Hotel

Acapulco Resort to naprawdę raj pod każdym względem. W ofercie Rainbow na pewno brakowało kilku informacji, ale są to szczegóły. All inclusive soft rzeczywiście nawet na wyrost – naprawdę kompletnie nie ma potrzeby dodatkowych posiłków.

Rezydentka

Konkretna, pomocna. Wiele kontaktu nie mieliśmy, ale to czego chcieliśmy, było załatwione w kilka minut np. łóżeczko dla dziecka. Z fakultetów nie korzystaliśmy.

Ocena postawy BP: 5/5

Zobacz Również

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments