Fly.pl

30 sierpnia 2017
Click to rate this post!
[Total: 216 Average: 3.9]

Fly.pl jest internetowym biurem podróży działającym na polskim rynku od 2007 r. W jego ofercie znaleźć można propozycje różnych touroperatorów, a każda impreza turystyczna zarezerwowana za pośrednictwem Fly.pl objęta jest Gwarancją Bezpieczeństwa Zakupu Wakacji.

Serwis Fly.pl umożliwia porównanie tysięcy ofert pochodzących od najbardziej popularnych organizatorów imprez turystycznych takich jak m.in. Grecos, Itaka, Neckermann, Fun Club, Matimpex Travel, Onholidays, Olimp, Sun&Fun, Wezyr Holidays i wielu innych. Pozwala również rezerwować bilety lotnicze oraz hotele. Wyszukiwarka jest prosta i wygodna w obsłudze, co przekłada się na pozytywne opinie ze strony użytkowników.

Fly.pl posiada w swojej bazie sporo popularnych kierunków – w tym Wyspy Kanaryjskie, Tunezję, Cypr, Grecję, Hiszpanię, Bułgarię, Turcję, Włochy, Egipt etc. W dziale „egzotyka” znajdują się takie destynacje jak: Dominikana, Kuba, Tajlandia, Zanzibar, Kenia, Zielony Przylądek, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Chiny, Sri Lanka i Meksyk. Rodzaje wyjazdów do wyboru wedle indywidualnych preferencji: last minute, wycieczki objazdowe, wycieczki autokarowe, wczasy w Polsce, długie weekendy, zimowe wyjazdy na narty itp. Duża część osób jeżdżących po świecie wyraża opinie, iż różnorodność ofert to istotny czynnik przemawiający na korzyść biura podróży.

Fly.pl to firma będąca członkiem Polskiej Izby Turystyki i posiadająca liczne certyfikaty, np. Zaświadczenie Ministerstwa Sportu i Turystyki, Certyfikat BIG: Biuro Informacji Gospodarczej, Certyfikat finansowy KRD: Rzetelna Firma czy certyfikat wystawiony przez Polski Związek Organizatorów Turystyki.

 

Zobacz Również

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments