Fly.pl – kody rabatowe

31 sierpnia 2017
Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 5]

Fly.pl to jeden z największych na rynku graczy, jeśli chodzi o sprzedaż wycieczek, wczasów czy biletów lotniczych. Poniżej przedstawiamy możliwości skorzystania z kodów rabatowych do Fly.pl, z których pomocą obniżycie sobie koszt wakacji.

 

  1. 500 zł rabatu! Mamy dwa wolne kody rabatowe, które pozwalają obniżyć koszt wakacji o 500 zł. Kody te są ważne do końca 2017 roku, zatem w tym roku musicie zrobić rezerwację. Kod jest możliwy do wykorzystania w przypadku rezerwacji, których minimalna kwota wynosi 3000 zł. Kody sprzedajemy po 250 zł, zatem dokładnie tyle samo wyniesie Wasza oszczędność na zakupie wakacji. W razie zainteresowania prosimy o kontakt pod adresem redakcja(małpka)okiemturysty.pl

 

  1. 200 zł rabatu. Druga opcja nie wiąże się z żadnymi kosztami, ale przeznaczona jest wyłącznie dla osób, które mają oszczędności i chcą je umieścić na lokacie. Jest to wspólna promocja Idea Banku i Fly.pl. Należy założyć lokatę na minimum 500 zł. Macie najwyższe oprocentowanie, jakie aktualnie jest dostępne na rynku – 4 proc. Czy warto? Tak. Cała czynność to kilka minut, a zawsze lepiej oszczędnościom na lokacie, niż na nieoprocentowanym koncie. Kliknijcie w poniższy baner, to zostaniecie przekierowani do opisu oferty:

Więcej o tym, jak oszczędzić na wakacjach znajdziesz na https://zacznijoszczedzac.pl/, a konkretnie  w artykule: https://zacznijoszczedzac.pl/jak-zaczac-oszczedzac-jak-mniej-wydawac/.

 

Zobacz Również

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments