American Airlines

10 stycznia 2023
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

American Airlines to amerykańskie linie lotnicze, uważane za jedne z największych na świecie. Ich siedzibą jest miasto Fort Worth (w stanie Teksas), a głównymi węzłami komunikacyjnymi są Port Lotniczy Dallas-Fort Worth, Port Lotniczy Johna F. Kennedy’ego, Port Lotniczy Los Angeles, Port Lotniczy Miami oraz Port Lotniczy Chicago-O’Hare.

American Airlines – gdzie latają?

Samoloty przewoźnika można spotkać głównie w Ameryce Południowej, na Karaibach, w Azji i Europie.

American Airlines – historia

American Airlines to przedsiębiorstwo o wyjątkowo długiej i ciekawej historii – początki firmy sięgają już 1930 roku. Bujna i bogata tradycja sprawiły, że przewoźnik może specjalizować się zarówno w rejsach krajowych, jak i połączeniach międzynarodowych.

O tym też warto wiedzieć! Przez długie lata swojej działalności, linie połączyły się aż z 80. innymi przewoźnikami, a także stały się członkiem sojuszu lotniczego Oneworld.

Wybór klasy rezerwacyjnej

Podróżując liniami American Airlines, pasażerowie mogą korzystać aż z trzech klas  rezerwacyjnych – ekonomicznej, pierwszej oraz biznesowej. Klasa ekonomiczna gwarantuje gościom dużo miejsca na nogi i siedziska z regulowanymi zagłówkami, natomiast klasa pierwsza – zestaw kosmetyków do pielęgnacji skóry, dwie poduszki, pikowaną kołdrę, fotele rozkładające się do pozycji leżącej oraz dostęp do najwyższej jakości rozrywki. A co można napisać o klasie biznes? Ostatnia opcja podróżowania zapewnia więcej miejsca na nogi oraz wyjątkowe przysmaki kulinarne.

Dodatkowe usługi, z których można korzystać podczas rejsu liniami American Airlines

– Możliwość dokonania odprawy online.

– Możliwość korzystania z płatnego, bezprzewodowego Internetu.

– Możliwość korzystania z indywidualnych posiłków dostosowanych do diety lub wyznania religijnego (ważne: zamówienie należy złożyć najpóźniej na 24 godziny przed planowanym odlotem).

– Dostęp do sklepu bezcłowego.

– Dostęp do rozrywki w postaci filmów, programów telewizyjnych oraz kanałów muzycznych.

Zobacz również: Ariana Afghan Airlines, Arik Air, Arkia Israel Airlines, Armavia, Atlasjet, Austrian Airlines, Avianca, Azerbaijan Airlines, Bahamasair oraz Basiq Air.

Zobacz Również

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments