Antinal

1 listopada 2017
[Głosów:222    Średnia:4.3/5]

Zemsta faraona jest zmorą turystów, którzy odwiedzają Egipt. Mówi się, że jedynym lekiem, który pomaga na zemstę, jest Antinal, do kupienia właśnie w Egipcie. Czy aby na pewno polskie leki nie pomogą? Sprawdziliśmy jak wyglądają doświadczenia turystów.

Antinal = Nifuroksazyd?

W sieci można znaleźć na jednym  z blogów teorię spiskową, która mówi, że tak naprawdę Antinal to dokładnie ten sam lek, co Nifuroksazyd, dostępny w Polsce. Blogerka twierdzi, że dla rezydentów Antinal to po prostu dodatkowy sposób na biznes. Czy aby na pewno? Teorie są bardzo różne… Na pewno jako wartościowe można ocenić informacje od Jarosława:

Czy zwracaliście na to uwagę? Jaki skład miał Nifuroksazyd, którego używaliście i czy był nieskuteczny? W jakiej formie go stosowaliście?

Antinal – skład

Antinal ma w swoim składzie nifuroksazyd w dokładnie takiej samej dawce, co polski lek – wyżej pokazaliśmy, że jednak dostępne są dwa jego typy. Czy jednak Nifuroksazyd da na pewno efekt? Opinie turystów w przeważającej większości pokazują, że to Antinal ich przywracał do życia.

Hotele bez zemsty faraona?

Kolejna teoria mówi, że w najlepszym hotelach nie ma zemsty faraona. Jest dosyć kontrowersyjne stwierdzenie. Osobiście odwiedziłem pięciogwiazdkowy Serenity Makadi Beach, czy hotel o równie wysokim standardzie, słynnej sieci – Aqua Vista, i jednak pewne dolegliwości się pojawiały. Uważam, że wszystko tak naprawdę zależy od danego organizmu.

Antinal dla dzieci

Antinal jest dostępny również w syropie – odpowiedni dla dzieci. Powyżej nie znajdziecie opinii fachowców, tylko wymianę turystycznych doświadczeń. W razie wątpliwości warto porozmawiać z lekarzem na ten temat. Obserwując doświadczenia turystów można odnieść wrażenie, że najskuteczniejszym lekiem na zemstę faraona jest Antinal, ale czy Wam pomoże w kryzysowej sytuacji? Lek na pewno warto mieć przy sobie.

Zobacz Również

Komentarze