Hotel Faltom Business

22 kwietnia 2019
[Głosów: 1   Average: 5/5]

W marcu 2019 roku wybraliśmy się do hotelu Faltom Business w Gdyni. To obiekt, który działa od kilku lat. Skorzystaliśmy z oferty w ramach zakupów grupowych, gdzie za 3 noce ze śniadaniami i masażami dla 2 dzieci i 2 dorosłych zapłaciliśmy 890 zł. Dorośli w cenie mieli również masaż. Czy było warto?

Pokoje w hotelu Faltom Business

Hotel Faltom Business ma 3*. Nie jest to duży obiekt – na jednym piętrze jest kilkanaście pokojów. Liczba miejsc na parkingi jest na tyle duża, że nigdy nie było problemów z miejscem – zazwyczaj nawet z przodu budynku. My mieliśmy pokój z jedną dostawką – taka sprytna, rozkładana kanapka. W pokoju telefon, czajnik, sejf, telewizor, biurko, ale przede wszystkim – wszystko w bardzo dobrym stanie, powiedzmy, że jeszcze pachnie nowością. Jest bardzo czysto. W łazience wanna i dodatkowo zasłonka, która umożliwia wzięcie prysznica. Można powiedzieć, że pokoje rozwiązane optymalnie. W telewizji nie tylko standardowe kanały, ale również stacje Premium – Canal Plus czy Canal Plus Sport. Oczywiście jest również internet – bez podawania hasła. Tak naprawdę w pokoju nie ma się czego czepiać. Wszystko rozwiązane pierwsza klasa, chociaż po rozłożeniu dostawki robi się dosyć ciasno.

SPA i aquapark

Super! Basen 120 cm – optymalny pod małe dzieci. Do tego jacuzzi, dwie sauny, opcja skorzystania z masażu. Przy basenie leżaki i fotele podgrzewane. Nigdy się nie zdarzyło, żebyśmy nie mieli miejsca na swoje rzeczy. Co więcej, w telewizorze macie podgląd na basen i salę zabaw dla dzieci. Możecie sprawdzić, czy aktualnie jest dużo osób – bardzo ciekawe rozwiązanie.

Kuchnia

Korzystaliśmy wyłącznie ze śniadań. Super! Bardzo czysto i smacznie. W zasadzie trudno mi wskazać cokolwiek, co jest typowym polskim śniadaniem, czego tam nie było. Do dyspozycji nawet pyszne naleśniki z serem czy… gofry. Z nimi jeszcze się nigdzie w hotelu nie spotkaliśmy. Co najważniejsze, kiedy w poniedziałek zeszliśmy na śniadanie, to sala była pusta, dopiero z czasem pojawiły się jeszcze dwie pary, a jedzenia było dokładnie tyle samo co podczas weekendu, przy wielokrotnie większym obłożeniu hotelu!

Atrakcje dla dzieci

Sala zabaw dla dzieci – naprawdę wypasiona. Do tego wspomniany już basen i jacuzzi. Naprawdę dzieci nie będą się nudzić.

Lokalizacja

Maksymalny czas podróży samochodem od hotelu do najważniejszych atrakcji wynosił 30-40 minut. Mniej więcej tyle trwała podróż na stare miasto w Gdańsku czy na Westerplatte. Krócej do portu w Gdyni czy do Sopotu. Do Aquaparku w Redzie mieliśmy 10 minut drogi. Naszym zdaniem – super baza wypadowa pod zwiedzanie Trójmiasta i korzystanie z atrakcji.

Pokoje – 5/5
Baseny, atrakcje – 5/5
Jedzenie – 5/5
Lokalizacja – 4/5

W 100 proc. polecamy!

Zobacz Również

Komentarze